"Smog". Nie stwierdzono nieprawidłowości ...

Na terenie powiatu chojnickiego prowadzone były wczoraj ogólnopolskie działania „Smog”. Ich celem było eliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, a w szczególności tych, które emitowały nadmierną ilość spalin do atmosfery.

Ze smogiem w powiecie postanowili się zmierzyć policjanci. W środę od rana sprawdzali emisję spalin pojazdów. Na szczęcie nie stwierdzono uchybień.   |  fot. ilustracyjne

Wczoraj (28.08.) od wczesnych godzin rannych chojniccy policjanci ruchu drogowego prowadzili działania pod nazwą „Smog”. Działania te ukierunkowane były na kontrolę i wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, w szczególności tych, które charakteryzowała nadmierna emisja spalin do atmosfery.

Funkcjonariusze kontrolowali stan techniczny aut, zwracając szczególną uwagę na prawidłowe działanie silnika oraz układu wydechowego, co ma duży wpływ na zwiększoną emisję spalin oraz nadmierne zadymienie. Sprawdzali również uprawnienia do kierowania, dokumenty wymagane podczas kontroli drogowej, jak również stan trzeźwości kierowców.

Podczas wczorajszych działań policjanci skontrolowali kilkadziesiąt pojazdów, na szczęście w żadnym z kontrolowanych pojazdów nie stwierdzono nieprawidłowości w zakresie emisji spalin.

KPP

 1. 29 sierpnia 2019  22:37   Mały   Mały

  Pani rzecznik,a czym Panowie i Policjantki dokonywali badań,chyba nosem

  5
  2
 2. 29 sierpnia 2019  13:02   Szok i brak słów..   Alicja

  Dwa dni temu jechałam za samochodem betoniarką pewnej znanej firmy z Chojnic. Jak auto ruszyło na światłach zrobiło się ciemno a ja miałam cały smród spalin w swoim aucie. Także nie jest tak kolorowo jak by się wydawało.

  16
  2
 3. 29 sierpnia 2019  11:31   Badają emisję spalin? ok., ... (1)   anonim

  Badają emisję spalin? ok., ale co to daje w zestawieniu z polską żywnością? Konserwanty, emulgatory, sztuczne barwniki, itp. Czy wiecie, że przeciętny Polak w ciągu roku zjada ponad 2 kg sztucznych dodatków do żywności? Takie druzgocące dane podała Najwyższa Izba Kontroli. Dlaczego tak się dzieje? Brakuje właściwego nadzoru nad ich stosowaniem - alarmuje NIK. Warto przypomnieć, że do 31 grudnia 1993 roku stosowanie PN w produkcji żywności było obowiązkowe i pełniły one rolę przepisów. Nieprzestrzeganie postanowień PN było naruszeniem prawa, nie to co obecnie, gdzie panuje wolnoamerykanka. Polscy lekarze alarmują, iż tyle chorób nowotworowych zarówno u dzieci jak i dorosłych nigdy nie miało miejsca, ale żaden z nich nie powie i nie wspomni, iż przyczyną jest chemizacja żywności. Trują nas z powietrza choć jest przeważająca ilość niedowiarków, którym ciężko w pogodny dzień podnieść głowę do góry, a jak coś zobaczą, mówią, że są to smugi kondensacyjne. Smugi kondensacyjne ciągną się za samolotem od stu do trzystu metrów i bardzo szybko w naturalny sposób znikają a loty samolotów się nie przecinają i nie latają zygzakiem. Długość smug chemtrails może sięgać nawet do kilku kilometrów. Nie znikają tylko rozszerzają się i tworzą toksyczne chmury. Te smugi, które nazywamy smugami chemicznymi, tworzą przeróżne zygzaki na niebie, wyglądają jak biała siatka na niebieskim niebie. Utrzymują się bardzo długi czas. Opadają na ziemie wraz z deszczem. Ich skład jest niezmiernie toksyczny. Zawierają między innymi bardzo toksyczny aluminium, który znajduje się również w szczepionkach. Ta chemia opada na gleby, uprawy roślinne. Zwierzęta domowe pasąc się na łące jedzą te trucizny. Rolnik zbiera uprawy z truciznami, a my to wszystko jemy. Obrońcy ,,demokracji,, z zachodu traktują nas jak stonkę opryskując nas z samolotów. Swojego czasu na zadane w tej kwestii pytanie do jednego z Ministerstw dało UWAGA! TAKĄ ODPOWIEDŹ. " Samoloty nie są pod dowództwem Polski. Akcja opryski nad Polską, prowadzona jest pod sztandarami NATO. Polska tylko udostępnia przestrzeń powietrzną. Odpowiedź była oficjalna. Wynika z niej jasno. Nasze niebo wydzierżawione jest przez NATO. Według własnej strategii, opryskuje polskie miasta, wsie niezidentyfikowanymi substancjami. Dlaczego politycy milczą na ten temat? Bo kiedy słyszą słowo: NATO, to zamykają usta. Porównajmy badanie spalin w odróżnieniu do innego nas trucia i sami sobie odpowiedzmy na to pytanie. Zachęcam do dawania minusów, co jedynie utwierdzi mnie w przekonaniu, iż ludzie są niedoinformowani, bo nie mówią o tym media głównego ścieku, ale to nie mnie nie dziwi, skoro m.in. mają zakaz o wypowiadaniu się na temat ustawy 4.4.7.

  20
  4
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 4 września 2019  23:14   Iwa   anonim

   Te smugi widać bardzo często w postaci jakby pentagramów.Nawet dziś,po jakimś czasie zrobily się z nich dziwne chmurki a niebo ogólnie dziwnie i nienaturalnie się zasnuło..

   0
   0