Skatepark na wystawie

Niebotyczne ewolucje na deskorolkach i rowerach – to temat, który tym razem wybrał Aleksander Knitter na fotoreportaż prezentowany na autorskiej wystawie. A scenerią zdjęć jest naturalnie skatepark.

Aleksander Knitter znów połączył dwie pasje – fotografowanie i sport. Efekt to fotograficzna impresja zrealizowana w skateparku.   |  fot. (ro)

- Tym razem nie jest to reportaż, któremu poświęciłem wiele miesięcy, lecz efekt kilkugodzinnego pobytu wśród użytkowników skateparku – opowiadał na wernisażu. - Sam nigdy bym się nie doważył, by wyprawiać takie ewolucje, pewnie skończyłoby się tygodniami w gipsie. Ale podziwiam tych, którzy ćwiczą w parku.

Sami bohaterowie zdjęć też gromadnie zjawili się na otwarciu wystawy. Na gorąco komentowali fotografie, próbowali rozszyfrować, w jakim momencie zostali uchwyceni w obiektywie. Ta wystawa jest prezentowana w kawiarni Widokowa w DH „Libera” miejscu równie podniebnym, jak rowerowe ewolucje. I będzie tam aż do końca grudnia, więc warto wybrać się i obejrzeć pełne energii zdjęcia.

(ro)

Zapisz

  1. 7 grudnia 2016  11:48   Wziol bys za jakas porzadna ...   anonim

    Wziol bys za jakas porzadna robote oli , a nie tylko pitu, pitu.

    2
    1
    Odpowiedz