Ruszyły zapisy do IV Chojnickiego Biegu "Policz się z cukrzycą"

Chojnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy informuje, że ruszyły zapisy do IV Chojnickiego Biegu „Policz się z cukrzycą". Bieg w ramach 30 Finału odbędzie się w Kopernicy w sobotę 29.01. Start o godzinie 12.00 przy świetlicy w Kopernicy.

Bieg wspierający osoby z cukrzycą to akcja towarzysząca Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.   |  fot. pixabay

Trasa Biegu to pętla ok 4 km lub 8 km (dwa okrążenia) w Kopernicy. Dozwolona jest każda forma pokonania dystansu: bieg, marsz, jazda na rowerze, na sankach, nartach, z pomocą kijków Nordic Walking itd. (z wyłączeniem pojazdów mechanicznych). Będzie możliwość pokonania dystansu wirtualnie. Dla osób, które zapiszą się i wniosą opłatę startową i poinformują nas o tym mailowo – doślemy medal na wskazany adres.

Zgłoszenia do Biegu WOŚP będą przyjmowane mailowo na adres sztab@wospchojnice.pl do 28.01.2022. Tytuł maila: BIEG – Imię i Nazwisko. Za zgłoszenie uważa się wpisanie wszystkich koniecznych danych w mailu: Imię i Nazwisko, Adres zamieszkania, Adres mailowy, data urodzenia. Opłatę za udział w biegu należy wpłacić na subkonto Sztabu dedykowane do wpłat w ramach finału WOŚP: 64 1020 1491 0000 4102 0076 1338 (tytułem: imię i nazwisko uczestnika – bieg WOŚP 2022); lub na sztabową e-skarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/n8l36m.

Do osób zapisujących się prośba o mail z potwierdzeniem przelewu lub informacją, że opłacono. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia raz wniesionej opłaty na innego uczestnika. Opłata startowa w kwocie 50 zł jest przeznaczona na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Rejestracja uczestników od godziny 11.30 obok Świetlicy w Kopernicy. Organizatorem IV Chojnickiego Biegu „Policz się z cukrzycą" jest Chojnicki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy nie są ubezpieczeni przez organizatora. Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Młodsi mogą wziąć udział pod opieką dorosłej osoby. Dojazd na miejsce startu we własnym zakresie. Na miejscu czekać będzie ciepła herbata oraz medale. Limit do zapisów, to 100 osób.

Oprac. (je)