Rusztowania do zastosowań domowych i przemysłowych. Zobacz, na które modele warto się zdecydować

Rusztowania są powszechnie wykorzystywane w branży przemysłowej, produkcyjnej i budowlanej. Służą do użytku prywatnego (drobnych prac wykonywanych w obrębie posesji), jak też do realizacji na większą skalę.

Idea konstrukcji rusztowań to jeden z elementów mających znaczny wpływ na rozwój budownictwa i wielu dziedzin mu pokrewnych.   |  fot. nad.

Sprawdź, w czym może wesprzeć Cię rusztowanie i jak ułatwić pracę.

Rusztowanie drabinowe Drabex RD-100

Rusztowanie drabinowe bazujące na dwóch drabinach 6-szczeblowych opieralnych oraz stabilnym podeście – dzięki zastosowaniu stabilizatorów. Antypoślizgowy podest zapewnia bezpieczeństwo w czasie pracy. Rusztowanie sprawdza się przy pracy w trudniejszych warunkach (za sprawą odporności na wilgoć) oraz przy pracy w nierównym terenie. Jego maksymalna wysokość robocza wynosi 2,92 metra. Produkt spełnia normy PN-EN 1004. Ten model rusztowania znajdziesz na stronie internetowej https://www.dramix.pl/oferta/rusztowania-krause.

Rusztowanie Drabex RS-600

Ten model rusztowania charakteryzuje się niewielką wagą, lekką aluminiową konstrukcją, wytrzymałą w użytkowaniu, a także bezproblemowym montażem i demontażem (bez konieczności zastosowania narzędzi). Rusztowanie sprawdzi się idealnie do transportowania z uwagi na niewielkie gabaryty uzyskane po całkowitym złożeniu sprzętu. Sprzęt waży 14,9 kg.

Rusztowanie Drabex RA-1130S

Jeżeli szukasz praktycznego i stabilnego rusztowania, na którego zakup możesz dodatkowo uzyskać bezzwrotne dofinansowanie z ZUS, zdecyduj się na rusztowanie jezdne RA-1130S. Zostało wykonane z aluminium. Do jego największych zalet należą:

·nieduży ciężar,

·łatwość rozkładania i składania,

·odpowiednio duża platforma robocza (135 x 300 cm),

·wysoka jakość i wytrzymałość w różnych warunkach atmosferycznych,

·2-letni okres gwarancyjny.

Rusztowanie Krause Corda

W przypadku zastosowań domowych zdecydowanie dobrze sprawdzi się model Krause Corda o wysokości roboczej sięgającej maksymalnie 3 metrów. Powierzchnia robocza o wymiarach 0,5 x 1,47 metra idealnie sprawdzi się w przypadku tynkowania i malowania ścian oraz drobnych prac naprawczych w obrębie posesji. Antypoślizgowa powierzchnia gwarantuje stabilną i bezpieczną pracę. Możliwość swobodnej regulacji wysokości platformy zapewnia wygodę w czasie wykonywania zadań. Rusztowanie sprawdzi się także w przypadku prac wykonywanych w okolicy schodów – produkt radzi sobie, ustawiony w miejscu o nierównej powierzchni. 2-letnia gwarancja producenta chroni interesy kupującego w razie nieprzewidzianej awarii sprzętu. 

Rusztowanie Krause Stabilo 10

Rusztowanie Krause Stabilo 10 to sprzęt o powierzchni roboczej 0,75 x 2,5 metra. Jest przygotowany z myślą o profesjonalnych zastosowaniach. Pracownicy mogą pracować na nim na wysokości od 3 do nawet 14,4 metrów. Rolki jezdne świetnie sprawdzają się podczas pracy na nierównym terenie. Odpowiednie podpory gwarantują stabilność i bezpieczeństwo pracy nawet na dużych wysokościach. Sprawny montaż i demontaż z użyciem połączeń zaciskowych ograniczają czas potrzebny na przygotowanie rusztowania przed pracą i uporządkowanie miejsca po zakończonych działaniach do niezbędnego minimum.

(mat. partnera)