Rozstrzelany Constract pogrążył Red Devils

W niedzielę (28 marca) w 27 kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy w Lubawie miejscowy Constract podejmował Red Devils. Gospodarze przed spotkaniem byli na trzecim miejscu w tabeli – goście na dziesiątym.

Na nic zdała się taktyka i przedmeczowe założenia. Constract sprawił solidnie lanie zespołowi Red Devils z Chojnic.   |  fot. arch./A. Knitter RD

KS Constract Lubawa – Red Devils Chojnice 7:1

Red Devils: Kollar, Kartuszyński – Burdiuh, Storozhuk, Przemysław Laskowski, Medon, Patryk Laskowski, Świtoń, Dominik Laskowski, Perković.

Bramki: 2. Da Silva Pereira, 9. Lutecki, 18. Raszkowski, 19. Kriezel, 26. Grubalski, 39. Grubalski, 40. Grubalski – 39. Świtoń

Nie tak wyobrażali sobie dzisiejsze spotkanie zawodnicy i kibice Red Devils. Po pierwszej połowie zespół z Chojnic przegrywał różnicą czterech bramek. Miejscowi szybko jednak pokazali przyjezdnym miejsce w szeregu, a z czasem było jeszcze gorzej. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy, a honorowe trafienie dla gości zaliczył Świtoń.

Przegranej z Constractem nie można już tłumaczyć słabą skutecznością, bo w lidze Red Devils powinni znaleźć receptę na przeciwnika i mecze rozstrzygać na swoją korzyść, a nie wysoko przegrywać. Niestety w niedzielnym meczu nie mieli więcej do powiedzenia, co odzwierciedla wynik spotkania.

(red.) Tabela futsal-polska.pl