Roszady w policji. Jest nowy zastępca komendanta w Chojnicach

Podinspektor Jarosław Piechowski został dziś nowym zastępcą komendanta policji w Chojnicach. Zastąpił tym samym Tomasza Kąkolewskiego, który od niedawna jest komendantem policji w Człuchowie.

Jarosław Piechowski, nowy zastępca komendanta policji w Chojnicach.   |  fot. KPP

Z dniem dzisiejszym obowiązki pierwszego zastępcy komendanta powiatowego policji w Chojnicach pełni podinspektor Jarosław Piechowski, dotychczasowy naczelnik wydziału kryminalnego. - Powierzenie tych obowiązków jest docenieniem zaangażowania, doświadczenia oraz wielu lat służby w policji – informują policjanci.

Piechowski zastąpił wieloletniego zastępcę Tomasza Kąkolewskiego, który od niedawna pełni obowiązki komendanta policji w pobliskim Człuchowie.

(olo)

 1. 3 czerwca 2019  11:37   40 lat   40 lat

  Czas sie ustatkować ! skakanie z kwiatka na kwiatek czesto konczy sie przykrym doswiadczeniem płacenia dodatkowej kasy

  7
  4
 2. 2 czerwca 2019  22:19   czytaj ze zrozumieniem   Marek

  Tu chodzi o co innego z tego co piszą ! A kazdy zawsze sie ma za wspanialego fachowca ! oczywiscie w swoim mniemaniu .

  7
  4
 3. 2 czerwca 2019  11:25   Smutny ten wasz hejt   anonim

  Smutne te wasze wpisy moi byli "koledzy i kolezanki" bo jak widac po ubogich slowach to wy je tworzycie..troche lat pracowalem w tej firmie i moge co nieco powiedziec o tych ludziach..w koncu szefem zostal najbardziej fachowy gliniarz z kadry.rozni w przeszlosci tam bywali ale w opini wszystkich "normalnych" policjantow, w koncu Szefem zostanie czlowiek z wiedza i oddaniem dla ludzi i tej pracy.mialem mozliwosc i zaszczyt z nim pracowac wiec wiem jaki ma szacunek u ludzi..życzę Panu Komendantowi powodzenia i dalszej znakomitej pracy dla tej firmy.powodzenia

  14
  7
 4. 2 czerwca 2019  10:35   Camile   Camile

  Chyba coś w tym jest prawdy, ja osobiście nie mam zaufania do rudych, miałam wiele kontaktów z takimi osobami i nie mam zbyt dobrego zdania, na pewno jestem ostrożna ale nie można uogólniać. Mają inne geny i większy temperament. Moja babcia opowiadała mi , że Judasz był rudy, a przecież to on sprzedał za srebrniki, i stąd może taka opinia" Nie obrażając żadnego użytkownika posiadającego rudy odcień włosów, odpowiem tak : coś w tym musi być. Ostatnio poznałam baaardzo rudą panią (oryginalną :) ) i okazała się być wredną do szpiku kości. Każde jej słowo przeniknięte było ironią, pychą i każdym negatywnym uczuciem skierowanym do rozmówcy. Nikt jej w pacy nie lubi - jest po prostu tolerowana z racji kultury (anonymus)"

  7
  7
 5. 1 czerwca 2019  11:50   Romanse , Romanse   anonim

  Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie ! Kto rozbija cudze małzenstwo , zło wraca do niego jak bumerang ! To troche jak ,, KAMILA \'\' ktora rozbiła malzenstwo sw.pamieci Dianie , a Karol ( Rudy ) wiecznie był nienasycony .

  12
  5
 6. 1 czerwca 2019  11:09   byly oficer   Byly oficer

  Nie zazdroszcze policjantom , rozwinie sie szybko , ale z drugiej strony zawod stracił na wartosci i ciezko aby ktos wypruwał flaki dla marnych groszy . Aby ludzie pracowali trzeba tez zapłacic , a niestety nowi policjanci maja zabrane wszystkie przywileje , kadra coraz mniej wyszkolona , awansuje sie na stanowiska jak np Pana Włodka , ktory kompletnie nie powinien zajmowac stanowiska Oficerskiego bo to hanba ! Oficer powinien miec troche oleju w głowie a nie kapuste na karku

  20
  3
 7. 1 czerwca 2019  09:35   Sara   Pracownica tej nieszczesnej firmy

  Przykre jest to , że faceci , ktorzy maja zone , dzieci , latają ze swoim Wackiem , a wzrok obleśny czasem do wymiotów doprowadza .

  14
  3
 8. 1 czerwca 2019  09:30   Hulio Iglesias   max

  Hulio Iglesias tez lubił kobiety Tylko roznica taka , ze on soba cos reprezentował

  10
  4
 9. 31 maja 2019  23:25   Nowy celebryta   Zakochana

  Chojnice są zajebiste cuda na każdym kroku, król finio pierwszy rządzi i dzieli , tak jak mu układy pozwalają by go z tronu nie zrzucono, A teraz celebryta nam się rodzi....sweet sweet tulipan . Jareczku chyba się zakochałam...eh

  11
  3
 10. 31 maja 2019  21:25   Moze i lepiej (1)   sara

  ale do tego trzeba byc młodym , pięknym i... wolnym

  8
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 11. 31 maja 2019  19:07   Lepiej, że za kieckami niż ...   anonim

  Lepiej, że za kieckami niż za spodniami

  6
  4
 12. 31 maja 2019  11:43   Cecha (1)   Cecha

  Są ludzie, których największym talentem jest kręcić kołami manipulacji. To ich druga natura i bez nich zwyczajnie nie wiedzą, jak funkcjonować. Manipulację psychiczną można zrozumieć jako wywieranie wpływu na kimś poprzez zaburzanie czyjegoś punktu widzenia i emocjonalne eksploatowanie. Celem tego jest przejęcie kontroli, władzy, jakiegoś zysku oraz osiągnięcie uprzywilejowanej pozycji kosztem ofiary.W ramach manipulacji psychicznej jedna osoba jest wykorzystywana na rzecz korzyści drugiej. Manipulator celowo kreuje nierówność między sobą i ofiarą, eksploatując ją, by osiągnąć coś na swój użytek. Większość manipulatorów odznacza się czterema cechami: Wiedzą, jak wykrywać twoje słabości. Jak tylko je znajdą, wykorzystują je przeciwko tobie. Dzięki swym sprytnym machinacjom, przekonują cię, abyś na jego lub jej korzyść zrezygnował(a) z części siebie lub czegoś należącego do ciebie. Czy to w pracy, między ludźmi czy w domu, jak tylko manipulator uzyska przewagę, będzie z wysokim prawdopodobieństwem powtarzał punkty 1 do 3, aż nie powstrzymasz tego procesu. BROŃ SIE PRACOWNIKU : Oto te podstawowe prawa: Masz prawo być traktowanym lub traktowaną z szacunkiem. Masz prawo wyrażać swoje odczucia, opinie i potrzeby. Masz prawo ustalać własne priorytety. Masz prawo do mówienia „nie” bez poczucia winy. Masz prawo mieć inne zdanie niż ON !!!!!!!!! Masz prawo dbać o siebie i chronić się przed fizycznym, psychicznym i emocjonalnym zagrożeniem. Masz prawo tworzyć własne, szczęśliwe i zdrowe życie. Utrzymuj dystans !!!! SZCZEGOLNIE PŁEĆ PIĘKNA !

  8
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
 13. 31 maja 2019  09:57   Womanizer   Womanizer

  Istnieje przekonanie, że mężczyzna, który zdradził raz, zrobi to kolejny. Dlaczego? Podobno z tego powodu, że raz złamane granice, już nie są tak silne, stają się mniej ważne, a strzegące ich kontury bardziej rozmazane. Dlatego łatwiej o kolejną tego typu sytuację. Wszak już wiadomo, jak to smakuje. Można też pokusić się o opinię, że skoro zdrada została raz wybaczona, to i drugi raz pójdzie w niepamięć. Można też wyciągnąć inną lekcję – zwyczajnie przy kolejnym romansie lepiej się ukrywać. Pesymistyczne podejście do tematu? A może rzeczywiście coś w tym jest? Czytaj więcej: https://kobietapo30.pl/zdradzil-zdradzi-drugi/

  11
  6
 14. 31 maja 2019  09:22   Pracownik   Pracownik

  Nieważne, czy dopiero go poznałaś, czy jesteście parą już od dłuższego czasu – jeśli na twojej drodze pojawił się kobieciarz, może to przysporzyć ci wielu przykrości. Taki mężczyzna dba wyłącznie o samozadowolenie, nie przejmuje się uczuciami innych i zmienia kobiety jak rękawiczki. Natomiast kobieciarz to samiec alfa, który zachowuje się jak pępek świata – mówi wyłącznie o sobie, jest przekonany, że będziesz się przy nim cudownie bawiła i co gorsza, nawet w towarzystwie kobiety zdarza mu się wodzić wzrokiem za innymi dziewczynami. Pozbądź się go ze swojego życia!

  11
  6
 15. 31 maja 2019  09:00   Ewa   Ewa

  To fakt , układy , układy a nie umiejętności ! Latanie za kieckami , ale zakazany owoc lepiej smakuje .

  11
  7
 16. 31 maja 2019  08:57   Rasmusen   Rasmusen

  Przepraszam Pana /Panią a kto za te marne pieniadze bedzie sobie flaki wyrywał ? Chyba jakiś desperat ! Zeby wymagać trzeba tez dać , a niestety zawód upada , zatrudnia się i awansuje ludzi , ktorzy lata temu , co najwyzej byliby w biurze podrzednymi policjantami , teraz to dziecinada a nie Policja .

  10
  4
 17. 30 maja 2019  21:57   Chojnice   Szkoda normalnych policantow

  Czy te oczy mogą kłamać ? Czy ten Pan nadto nie uwielbia kobiet ? Będzie pole do popisu juz niedługo ! Szkoda kadry nieoficerskiej , bo luzy prawdopodobnie i Tyranie dopiero sie zacznie !

  17
  7