Rewanż się nie udał. Klątwa Kartuz trwa

W dzisiejszym meczu I ligi futsalu drużyna Red Devils Chojnice zremisowała na wyjeździe z FC Kartuzy 4:4. Drużynie z Chojnic nie udał się więc rewanż za przegraną u siebie z Kartuzami w pierwszym meczu.

Dziś drużyna Red Devils zremisowała na wyjeździe z FC Kartuzy 4:4.   |  fot. (olo)

FC Kartuzy – Red Devils 4:4 (2:2)

Bramki: Kordyl 2, Bielicki, Kąkol - Wojciechowski, Moroz, Kartuszyński, Sobański -

Piłkarze FC Kartuzy mogą cieszyć się, że jako jedyni w I lidze nie przegrali meczu z faworytem do awansu z Chojnic. Pierwsze spotkanie w Chojnicach po zaciętym boju zakończyło się wygraną gości z Kartuz 5:6. Dzisiejsze zakończyło się remisem 4:4.

Chojniczanie pojechali dziś do Kartuz z chęcią rewanżu za jedyną porażkę we własnej hali. I scenariusz dzisiejszego spotkania był niemal identyczny do pierwszego meczu. Podopieczni Andrzeja Biangi objęli w pierwszej połowie dwubramkowe prowadzenie po strzałach Wojciechowskiego i Moroza. Niestety, po raz kolejny dali się dopaść zawodnikom z Kartuz. Jeszcze do przerwy gospodarze wyrównali wynik na 2:2.

Tuż po przerwie FC Kartuzy wyszły na prowadzenie i dość długo utrzymywały ten wynik. Wynik z przedłużonego rzutu karnego wyrównał Kartuszyński, a prowadzenie dał po ładnym strzale Sobański. Gospodarze wyrównali – grając z wycofanym bramkarzem - 47 sekund przed końcem spotkania. Bohaterem Czerwonych Diabłów z Chojnic mógł zostać rezerwowy bramkarz Sebastian Kartuszyński, który na kilka sekund przed zakończeniem meczu po raz drugi stanął przed szansą zdobycia gola z przedłużonego rzutu karnego.

Drugiej szansy jednak nie wykorzystał, przegrał pojedynek z rezerwowym bramkarzem Kartuz i mecz zakończył się remisem 4:4. Kolejny mecz chojniczanie rozegrają za tydzień w niedzielę o 18.00 z ekipą Mieszko Gniezno.

1. 7 marca 2018  16:34   Zapraszam do wspólnego kibicowania   Siara

Liczy się to Red Devls.

1
    0
  2. 6 marca 2018  23:02   Do zorientowany (1)   anonim

Zorientowany jesteś żenujący swoimi wypowiedziami. Daj już spokój bo tego się nie da czytać. Podszywasz się pod kogoś udając wielkiego idiotę..... Ile można....

1
    1
    • 7 marca 2018  06:16   Do anonim   Zorientowany

To nie czytaj

1
      0
  3. 6 marca 2018  19:51   juz zapomniales . (1)   kibic ktury to slyszal.

Panie trenerze ma Pa krudka pomiec-a w Chojnicach to komu gwizdali sedziowie. Na lawce Pana zawodnicy wypowiadali sie Oni wszystko gwirzdza dla nas.Prosze skorygowac swoja pamiec.