Remis w zaległym meczu Red Devils

W środę wieczór zespół Red Dragons Pniewy podejmował we własnej hali Red Devils. Spotkanie to został rozegrane w ramach zaległej, 2 kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy.

Po zaciętym spotkaniu gospodarze zremisowali z Red Devils Chojnice 2:2.   |  fot. screen tv com

Red Dragons Pniewy – Red Devils 2:2 (1:0)

Red Devils: Kollar, Kartuszyński – Sobański, Burdiuh, Storozhuk, Prz.Laskowski, Mallouk, Arriazu, Medon, P.Laskowski, Świtoń Kaczorowski, Perkovic

Bramki: Andrey Baklanov, Piotr Błaszczyk, Mykyta Storzhuk, Przemysław Laskowski.

Kartki: Kristian Medon, Patryk Laskowski

Pierwsza cześć meczu przebiegła nerwowo po obu stronach. Spotkanie od początku wymknęło się arbitrom spod kontroli. Goście od pierwszej minuty grali bardzo agresywnie, co z czasem udzieliło się również gospodarzom. Przez większość na parkiecie dominowała drużyna gospodarzy. Świetnie rozegrany rzut rożny dał im prowadzenie. Pod koniec meczu do głosu doszli chojniczanie, jednak nie udało im się przekuć okazji na gola.

Po przerwie goście znów agresywnie ruszyli do ataku. Wyrównali i wyszli na prowadzenie. Mogli zdobyć trzecią bramkę, gdyby Burdiuh wykorzystał stuprocentową okazję. Gospodarze uciekli ze strefy porażki zdobywając wyrównującego gola. Trzeci mecz z rzędu między Red Dragons, a Red Devils zakończył się remisem.