Remis na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu wiosennych rozgrywek III ligi - piłkarze Chojniczanki zremisowali na wyjeździe z drużyną Piasta Choszczno, mimo iż przegrywali różnicą dwóch bramek.

Od nowego sezonu zespół Chojniczanki zadebiutuje po raz pierwszy w rozgrywkach II ligi.   |  fot. arch. red.

Pierwsza połowa to okres nieciekawej gry ze strony Chojniczanki. Rezultatem tego była utrata bramki już w 12 min. spotkania. Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Chojniczanka opanowała grę i dążyła do zdobycia gola, mimo utraty drugiej bramki w 56 min. Riposta była natychmiastowa, bo minutę póżniej Ostrowski zmienił wynik spotkania na 2:1. W 77 min. do wyrównania doprowadził Kaszczyszyn. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Piłkarzy Chojniczanki czeka jeszcze towarzyskie spotkanie z Widzewem Łódź rozegrane z okazji jubileuszu chojnickiego klubu. Potem krotki odpoczynek i przygotowania do rozpoczęcia rozgrywek II ligi, które ruszają już pod koniec lipca.

16.  Darzbór Szczecinek 30 16

Ilość drużyn spadających z III ligi zostanie zwiększona o ilość drużyn z terenu województwa zachodniopomorskiego i pomorskiego z II ligi grupa zachodnia.

(red)

1. 20 czerwca 2010  08:12   II liga sprostowanie   kibol

Strona jako wygląd nie ale ten co ją prowadzi jest do d......y

0
    0
  2. 20 czerwca 2010  08:10   II liga   kibol

Jedyna strona, co podaje wyniki Chojniczanki, bo euforia ze strony klubu tym, że jest w II lidze zapomniała o wypełnieniach tabelek z wynikami oraz innymi ważnymi sprawami dotyczącymi klubu. Strona Chojniczanki jest do du.....y