Remis Red Devils

W piątek w Chojnicach zainaugurowano rozgrywki futsalu. W pierwszym meczu nowego sezonu Ekstraklasy Futsalu Red Devils Chojnice zremisował z Chrobrym Głogów 4:4.

W kolejnym meczu za tydzień Diabły zagrają w Gliwicach z zespołem GAF Jasna.   |  fot. red-devils.pl

RED DEVILS – CHROBRY GŁOGÓW 4:4 (2:1)

Bramki: Dmytro Kharchenko 2, Mariusz Kaźmierczak, Jakub MączkowskiPiotr Pietruszko 3, Grzegorz Nowak.

RED DEVILS: Łukasz Sobański (3), Karol Jączkowski (4), Vadym Ivanov (9), Dmytro Kharchenko (10), Mihail Sundeev (11), Jakub Mączkowski (13), Patryk Laskowski (14), Vitaliy Kolesnik (15), Vladyslav Bondarenko (20), Jacek Burglin (21), Tomasz Kriezel (23), Mariusz Kaźmierczak (77), Michał Papierkiewicz (99).

Do przerwy Czerwone Diabły prowadziły po golach Kaźmierczaka i Kharchenki , ale goście za sprawą Nowaka schodzili do szatni tylko z jednobramkową stratą. W drugiej połowie goście przycisnęli i Pietruszko wyrównał na 2:2. Dwie kolejne bramki strzelili jednak gospodarze, a dokładniej Kharchenko i Mączkowski.

W końcówce spotkania kontaktową bramkę strzelił Pietruszko. Gdy wydawało się, że gospodarze dowiozą remis do końca ponownie Pietruszko – cztery sekundy przed końcem meczu - pokonał Burglina i wyrównał wynik spotkania na 4:4.

Zestaw par 1. Kolejki: Gwiazda Ruda Śląska - Gatta Active Zduńska Wola, Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów, Wisła Krakbet Kraków - Rekord Bielsko-Biała, Red Devils Chojnice - Euromaster Chrobry Głogów 4:4, AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin, AZS UG Gdańsk - GAF Jasna Gliwice.

3. 20 września 2014  10:32   Ups!   CZYTELNIK

Dwa razy Pietruszko doprowadził do remisu?

0
    0
  4. 20 września 2014  09:22   W debilny sposób stracona ... (1)   anonim

W debilny sposób stracona bramka na ok. 4 SEKUNDY!!! przed końcem meczu... Tylko w Chojnicach... :)

0
    0
    • 20 września 2014  10:52   Raczej tylko w futsalu ;) W ...   anonim

Raczej tylko w futsalu ;) W UEFA Futsal Cup mistrz Polski strzelił bramkę dającą awans na 2. sekundy przed końcem.