Red Devils zaczyna sezon

Znamy już nazwiska wszystkich zawodników Red Devils, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek Futsal Ekstraklasy w sezonie 2019/2020. Pierwszy mecz o punkty Red Devils zagra już w niedzielę.

Do drużyny Red Devils dołączyli m.in. Mikołaj Kreft oraz Mateusz Wesserling z AZS-u UG Gdańsk.   |  fot. (olo)

W drużynie nie zobaczymy już pięciu zawodników, którzy byli częścią składu Czerwonych Diabłów w minionym sezonie. Klub opuścili: Bernardo Appleton Cruz, który wrócił do swojej ojczyzny, gdzie będzie reprezentował barwy Grupo Desportivo Pampilhosense; Damian Mazurkiewicz, który Red Devils zamienił na niemiecki VFL 05 Hohenstein-Ernsthall; Andrii Burdiuh, który z powodów osobistych wrócił na Ukrainę oraz Michał Werner i Patryk Laskowski.

W składzie naszego zespołu na sezon 2019/2020 znalazło się szesnastu zawodników, w tym trzech bramkarzy oraz grający trener Jakub Mączkowski. Do Red Devils dołączyli: Nikita Storozhuk z Urahana Iwano-Frankiwsk, Mikołaj Kreft oraz Mateusz Wesserling z AZS-u UG Gdańsk, Dávid Trojan oraz Kristián Medoň z FK Ekoprim Prešov oraz wychowanek naszego klubu Patryk Rodowicz, który ostatnio reprezentował barwy Krajeńskiego Futsal Teamu Sępólno Krajeńskie. Po rocznej przerwie do pierwszego składu Red Devils powrócił także Adrian Kaczorowski.

W 1. kolejce zespół Red Devils zagra w niedzielę na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska.

Skład Red Devils na sezon 2019/2020:

Bramkarze: Artur Czarnowski, Patryk Rodowicz, Sebastian Kartuszyński, zawodnicy: Łukasz Sobański, Nikita Storozhuk, Przemysław Laskowski, Jakub Kąkol, Dávid Trojan, Kristián Medoň, Jakub Mączkowski, Vitaly Kolesnik, Kacper Ginter, Dominik Laskowski, Adrian Kaczorowski, Mateusz Wesserling, Mikołaj Kreft.

Tekst: Rdfc.pl, olo

  1. 6 września 2019  22:50   Słabo to widzę   Kluska

    I bagaż bramek wróci z podróży 5:3 będzie wynik

    1
    3