Red Devils ponownie skarcony!

Dziś (15.10.) Pogoń 04 Szczecin w czwartej kolejce Futsal Ekstraklasy rozegrała mecz z Red Devils Chojnice. Gospodarze do spotkania przystąpili w roli faworyta, tym bardziej, iż goście w trzech meczach wywalczyli zaledwie jeden punkt.

Z meczu na mecz coraz więcej bramek traci Red Devils. W dwóch ostatnich spotkaniach piłka do ich bramki wpadła aż 17 razy!   |  fot. (m.n.)

Pogoń '04 Szczecin - Red Devils Chojnice 9:2

Red Devils Chojnice: Artur Czarnowski (1), Łukasz Sobański (3), Przemysław Laskowski (6), Vadym Ivanov (9), Piotr Wardowski (10), Michał Werner (12), Vitaliy Kolesnik (15), Paweł Laska (17), Dominik Laskowski (23), Mariusz Kaźmierczak (77)

Bramki dla Red Devils: Przemysław Laskowski 17:33 min, Piotr Wardowski 19:07 min.

W Szczecinie sensacji nie było. W pierwszej połowie portowcy zdobyli pięć bramek, chociaż  zawodnicy Red Devils stworzyli sobie kilka sytuacji, w rezultacie czego padły dwa gole w 17 i 19 minucie.

Podobnie jak w pierwszej tak i drugiej połowie stroną dominującą byli gospodarze, którzy dołożyli cztery kolejne gole. Niestety zawodnicy Red Devils byli tylko tłem dla drużyny wicemistrza Polski 2015/2016. Po czterech kolejkach "Czerwone Diabły" mają na swoim koncie tylko jeden punkt i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli futsalowej Ekstraklasy.