Red Devils - plan na niedzielę niezrealizowany

Czy Czerwone Diabły zmniejszą stratę do bezpiecznego miejsca w tabeli do czterech punktów? Czy Słoneczny Stok ucieknie ze strefy spadkowej? Takie pytanie zadawali sobie dziś przed meczem kibice futsalu.

W niedzielne popołudnie zmierzyły się sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny – Red Devils oraz MOKS Białystok. Bramka dającą zwycięstwo przyjezdnym padła w ostatniej minucie spotkania.   |  fot. arch. A. Knitter/Red. Devils

Red Devils Chojnice – MOKS Słoneczny Stok Białystok 2:3

Red Devils: Kartuszyński – Sobański, Storozhuk, P. Laskowski, Kąkol, Mallouk, Kolesnik, Garcia, D. Laskowski. Kaczorowski, Ildefonso, Stefanoni.

MOKS Słoneczny Stok: Dobreńko, – Lisowski, Citko, Gryko, Dzierzgowski, Kożuszkiewicz, Osypiuk, Lisnychenko, Skiepko, Danilewicz, Prolejko.

Bramki: 11. Morad, 35. Kartuszyński (kar.) – 2. Citko, 8.  39. Lisnychenko.

Kartki:   6. Stefanoni (CHO), 12. Sobański (CHO) – 22. Dobreńko (SSB)

Zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok pokonali w Chojnicach Red Devils 3:2. Choć wygrana gości dała im tak potrzebne punkty, to zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. Pierwsza połowa na początku należała do gości, którzy zdobyli dwie bramki. Potem chojniczanie nieco się obudzili i zdobyli kontaktową bramkę! Mimo, iż w drugiej połowie gospodarze przejęli inicjatywę, to końcówka spotkania należała do białostoczan, którzy wyprowadzili ostateczny cios wygrywając 3:2.

(red.)

Zapisz

 1. 17 lutego 2020  16:40   Zrozumiała jest irytacja ale ...   anonim

  Zrozumiała jest irytacja ale przegraliśmy po slabych ba bardzo słabych minutach. My kibice byliśmy co mamy jeszcze robić trenować a może strzelać. Wydaje mi sie ze jestem na meczu into wystarczy?

  6
  1
  Odpowiedz
 2. 17 lutego 2020  16:05   Nerwy w konserwy i na export ...   Karol

  Nerwy w konserwy i na export z Tymi gośćmi z zagranicy oni są najemcami i nie wykonują swej pracy tylko piją sos . A laskowscy czemu nie grają , Kaczorowski gdzie oni są w bazyli czy na ławce cała drużyna trenuje a ananasy grają i biorą kase

  5
  0
  Odpowiedz
 3. 17 lutego 2020  14:59   Dość (1)   Natalia

  Błędna decyzja sędziego doprowadziła do wygrania Białostoczan. Kolegium sędziowskie wyda oficjalne oświadczenie. A Was wszystkich komentujących zapraszam do współpracy, zwłaszcza na treningach, może trening poprowadzicie. Jedyne, co obserwuję od dłuższego czasu, co potraficie robić, to pisać anonimowo. Niestety na nic innego Was nie stać. A Wasze pojęcie w temacie można sprowadzić do zera.

  3
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 17 lutego 2020  15:38   Rd   Tytus

   Proszę panią drużyna miała całe 40min czystego czasu by wygrać mecz skoro był błąd sędziego A faktycznie był co co zespół robił przez 39min? Takie tłumaczenie kibiców nie przekonują po prostu czas podjąć męskie decyzję A nie z tygodnia na tydzień mecze uciekają A tłumaczenia są coraz bardziej śmieszne po porażkach

   6
   1
 4. 17 lutego 2020  13:34   Brak ukraińskiej ręki !!!   Ona

  Brak ukraińskiej ręki !!!

  6
  1
  Odpowiedz
 5. 17 lutego 2020  06:19   Miernota   anonim

  Dramat dajcie sobie spokój wielcy trenerzy

  12
  0
  Odpowiedz
 6. 17 lutego 2020  05:34   Brak jakiegokolwiek pomysłu ... (2)   Bumi bumi

  Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę . Trzech trenerów i każdy co innego mówi . Zachowanie zawodników podczas meczu skandaliczne jeden wyzywa drugiego . Czs się skończył to jest już koniec niema już nic do stracenia witamy w 1 lidze . A to wszystko wina ?

  15
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 17 lutego 2020  12:16   Wina grajacego trenera?   anonim

   Wina grajacego trenera?

   5
   0
  • 17 lutego 2020  09:15   Hgf   Jssc

   Ty bumi bumi idź na lekcje polskiego albo nie chlej tyle grubasie

   0
   7