Punkty pozostały w Chojnicach

W sobotę 12 stycznia zawodnicy Red Devils Chojnice w pierwszym meczu Futsal Ekstraklasy w 2019 roku podejmowali przed własną publicznością zespół AZS UŚ Katowice.

Transmisję na żywo z tego spotkania było można zobaczyć za pośrednictwem internetowej telewizji TVCOM.   |  fot. screen TVCOM

Red Devils Chojnice – AZS UŚ Katowice 3:2

Red Devils Chojnice: Kartuszyński (Werner) – Burdiuch, Laskowski, Kąkol, KolesnikSobański, Mazurkiewicz, Bernardo, Laskowski, Kubiszewski.

Dynamiczna i interesująca była pierwsza połowa meczu. Goście wypracowali sobie dwubramkowe prowadzenie, którego jednak nie potrafili utrzymać do przerwy. Na gole Gładczaka i Szczurka odpowiedzieli Burdiuch oraz Bernardo i po 20 minutach pojedynku  było 2:2.

Tuż przed zejściem zawodników do szatni piłka wylądowała ponownie w bramce katowiczan, jednak tym razem po konsultacjach trafienie nie zostało uznane. W drugiej połowie wynik spotkania na 3:2 ustalił Andrij Burdiuch. Red Devils wygrał drugi mecz we własnej hali po powrocie do Futsal Ekstraklasy.

(red.)

1. 13 stycznia 2019  15:49   Pani Natalia Dalecka   Kibic

Gdyby nie Pani Natalia, to tego klubu już by nie było. Wkłada ogromnie dużo serca, pracuje w Red Devils za darmo niemal na pełen etat. Trzeba być kompletnym idiotą, żeby tego nie widzieć. Brawo, brawo, brawo!!!

8
    5
  2. 13 stycznia 2019  00:02   Pani Prezes   Red Devils

Matka sukcesu a teraz wieszają na nią psy. Wielka zazdrość i nic więcej. Powodzenia.

15
    6
  3. 12 stycznia 2019  22:42   Brawo dla całej drużyny :) ...   anonim

Brawo dla całej drużyny :)

12
    2
  4. 12 stycznia 2019  22:29   Prezes RD   Wierny kibic.

To co robi aktualna Pani Prezes ,oraz zarząd klubu -to mistrzostwo świata ,z prawie najniższym budżetem w ekstraklasie z miejscowym trenerem ,wychowankiem drużyny i bez wielkich gwiazd ,duży szacun.

19
    6
  5. 12 stycznia 2019  20:34   Chłopaki wygrali i jeszcze ...   Kibic

Chłopaki wygrali i jeszcze komuś coś zle. Niech walczą o najlepsze miejsce i pewny byt. Zgadzam się z poprzednikiem. Jeśli ktoś jest lepszy od obecnej Pani prezes to niech sam obejmie stery.