Puchar Polski w beach soccera kobiet - dzień drugi

W trzecim meczu grupowym RD Ladies przegrały 5:6 z Wierzbowianką po „wymianie ciosów” tracąc gola 2 sekundy przed końcem spotkania. Wynik spotkania nie miał znaczenia, dziewczęta już wcześniej zapewniły sobie 1 miejsce w grupie E.

W niedzielę RD Ladies zagrają dwa mecze o miejsca 5-8.   |  fot. facebook

Oraz awans do sierpniowych Mistrzostw Polski, dlatego przed meczem ćwierćfinałowym trener Tomasz Poźniak dał odpocząć kilku podstawowym zawodniczkom, które nie wystąpiły w meczu z Wierzbowianką.

Ćwierćfinał. Red Devils Ladies - Sparta Daleszyce 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

bramka: Sikorska

Niestety to był bardzo przeciętny występ drużyny RDL, rywalki szybko objęły prowadzenie po celnym uderzeniu z rzutu wolnego. W drugiej tercji po golu Weroniki Sikorskiej udało się doprowadzić do remisu, ale wówczas Federica Dall'Ara wspaniałą przewrotką dała prowadzenie Sparcie. W trzeciej tercji obrończyni Pucharu Polski oraz aktualny Vice Mistrz Polski z Daleszyc nie pozwolił sobie wydrzeć zwycięstwa strzelając kolejne dwie bramki i awansował do półfinału.

Puchar Polski w beach soccera kobiet - dzień trzeci, niedziela 26.06.

Red Devils Ladies Chojnice zagrają o miejsc 5-8. O godz. 11.00 dziewczęta zagrają z Sokołem Kolbuszowa. Jeśli RD Ladies pokonają drużynę Sokoła, to zagrają o godz. 13.00 w meczu o 5-6 miejsce z wygranym z pojedynku Czarni Rząśnia - UMTS Saller Zgierz i to spotkanie będzie transmitowane na kanale https://www.youtube.com/watch?v=-OoJ-wAWleM

Jeśli jednak dziewczęta poniosą porażkę, to także o 13.00 zagrają z przegranym z w.w. pojedynku w meczu o 7-8 miejsce w turnieju Pucharu Polski. obserwujcie social media Red Devils Ladies, tam znajdziecie relacje i zdjęcia z turnieju PP https://www.facebook.com/reddevilsbeachsoccer oraz na https://www.instagram.com/red_devils_ladies