Przyjacielski koncert Chainsaw

Grupa Chainsaw po raz kolejny zagrała w Chojnicach. Tym razem jednak w roli headlinera, na co w pełni zasługują. Grali już w klubie Kornel supportując Turbo i Vadera, kilkakrotnie gościli też w Charzykowach na Rock Piknikach.

Chainsaw   |  fot. (ro)

Tak więc czują się tu jak u siebie w domu. Tym razem to ich show było poprzedzone koncertami młodszych wykonawców. Skądinąd dobór wykonawców był wyśmienity - grupy CT i Minnesota zagrały zadziornie, z werwą i młodzieńczą radością wspólnego muzykowania. A przy okazji obie formacje prezentują dobry poziom wykonawczy, stylistycznie lokując się blisko grunge.

Chainsaw mają już niemal 16 - letni staż sceniczny,  na swoim koncie mają już 5 oficjalnych płyt, niedawno wydali koncertowe DVD zarejestrowane w sąsiednim Człuchowie. Teraz kończą pracę nad nowym albumem - w studiu spędzili większość wakacji.

Koncert w Chojnicach był bodaj pierwszą okazją, by na dwa tygodnie przed premierą albumu 'War of words" zaprezentować trzy nowe kompozycje. A poza tym sięgnęli do swoich najlepszych utworów, rozgrzewając publiczność do czerwoności.

(ro)

fotoreportaz.jpg