Przegrana Red Devils z Gattą

Czerwone Diabły przegrały na wyjeździe z Gattą Zduńska Wola 6:2. Obie drużyny stworzyły dziś (3.11.) sporo sytuacji bramkowych. Jednak o wiele więcej mieli ich gospodarze.

Po wygranej z Orłem Jelcz - Laskowice dziś zawodnicy Red Devils musieli uznać wyższość wicemistrza Polski Gatty Zduńska Wola.   |  fot. (olo)

I co najważniejsze, byli o wiele skuteczniejsi, pokonując aż sześć razy pokonała Michała Wernera.

Gatta – Red Devils 6:2 (3:0)

Bramki dla Red Devils: Bernardo Cruz , Przemysław Laskowski.

Red Devils: Michał Werner – Łukasz Sobański, Przemysław Laskowski, Jakub Mączkowski, Vitaly Kolesnik oraz Sebastian Kartuszyński, Yevhen Moroz, Mika Correira, Jakub Kąkol, Damian Mazurkiewicz, Patryk Laskowski, Bernardo Cruz, Dominik Laskowski.

Do przerwy Gatta prowadziła 3:0. Również trzy bramki gospodarze zdobyli po przerwie. Goście odpowiedzieli tylko dwoma trafieniami. Do siatki gospodarzy trafili Bernardo Figueira Cruz i w końcówce meczu Przemysław Laskowski. Najlepszej sytuacji do zmiany wyniku nie wykorzystał w drugiej połowie Jakub Mączkowski, który przy wyniku 4:1 trafił w poprzeczkę z rzutu karnego.

Kolejnym przeciwnikiem Red Devils będzie Red Dragons Pniewy.

• 4 listopada 2018  17:10   Wiatrak   Łysy z prostej

Ten Sobański to jest emeryt jak trener będzie traktował zawodników jak kolegów to nie zajedzie daleko powodzenia