Przegrał dopiero w finale

Kazimierz Łęgowski z UKS Bokser Chojnice wywalczył srebrny medal 31. Turnieju im. F. Stamma w Warszawie. Chojniczanin przegrał dopiero w finale z reprezentantem Rosji.

Kazimierz Łęgowski wywalczył srebrny medal w Turnieju im F. Stamma w Warszawie.   |  fot. (olo)

W drodze do finału Kazimierz Łęgowski najpierw pokonał Hiszpana Alonso Jonathana, a w półfinale Gruzina Jemala Shalambelidze. W finale lepszy od zawodnika UKS Bokser Chojnice okazał się Rosjanin Vitaliy Dunaytsev.

W wadze 64 kg. startowało dziesięciu zawodników. Polacy łącznie zdobyli osiem medali (w kategorii mężczyzn) – 1 złoty, 3 srebrne i 4 brązowe.

1. 15 kwietnia 2014  11:05   Gratulacje (1)   rysiek z klanu

Srebrny medal cieszy. Nie rozumiem z kąt tyle zawiści w waszych postach ? Jakie jakie sukcesy wy , którzy cały czas krytykujecie osiągneliście w swoim kiepskim życiu ? Pijcie dalej jabole i róbcie pod siebie. Byliście kiedyś na jakimkolwiek treningu ? wiecie ile pracy trzeba włożyć żeby coś osiągnąć ?

0
    0
  2. 15 kwietnia 2014  10:49   Trzeba przyznać ze teraz w ...   anonim

Trzeba przyznać ze teraz w boksie jest łatwiej o sukces bo i konkurencja mniejsza niż kiedyś . Kiedyś trzeba było wiecej walk stoczyć zeby cos zdobyć . Teraz panowie profi to maja ale sprzęt

0
    0
  3. 14 kwietnia 2014  15:30   przegrał u siebie   kibic

trzeba zważyć , że wygrał oba pojedynki 2:1 a przegrał 3:0 kto się zna na boksie to wie, że te niejednogłośne werdykty idą w stronę gospodarzy!

0
    0
  4. 14 kwietnia 2014  10:59   Do Profesjonalisty   anonim

A co to za profesjonalista tu powyżej się wypowiada. Może ktoś kto nawet nie otarł się o sport nie wspomnę o Kadrze Narodowej???

0
    0
  5. 14 kwietnia 2014  10:23   kazik (1)   kibic

A siły starczyło na dwa pojedynki? W finale zenada. I to ma być profi?Smiechu warte.