Promocja książki "Toksyczna agentura" i spotkanie z autorem

GOK i WDK zaprasza do wzięcia udziału w promocji książki Adama Węsierskiego „Toksyczna agentura”. Spotkanie z autorem odbędzie się 17 listopada o godz. 16.00 w Wiejskim Domu Kultury w Silnie.

Na promocję zaprasza WDK w Silnie. W najnowszym woluminie autor rozprawia się z agenturą. Być może mamy do czynienia z najbardziej szokującą publikacją ostatnich lat.   |  fot. ilustracyjne

 1. 30 października 2019  15:15   Wraca stare   tow. Mrównica

  Po wojnie powstało Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego czyli UB, dzisiaj mają ochotę utworzyć Ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego które miałoby przypaść niejakiemu Mariuszowi K. No ale dzisiaj nie ma kapusiów, teraz kapusie nazywają się tak ładnie, "sygnaliści", jednak prezeso-prezydento-dyktatorowi marzy się powrót do dawnych czasów, na które tak pluje. Zresztą ci wszyscy opluwacze tzw. komuny otrzymali w tej komunie wykształcenie za darmochę. Zresztą szkoda słów na takich ***********!

  7
  3
 2. 30 października 2019  14:27   Żeby się nie zdziwił (2)   Znawca tematu

  jeżeli za podawanie nazwisk a nawet adresów jakich agentów /nie wiem czy prawdziwych czy wymyślonych/ ci "agenci" lub ich rodziny wytoczą mu proces sądowy. Po drugie w jaki sposób autor uzyskał dostęp do takich akt?

  7
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 30 października 2019  17:47   Z całym szacunkiem droga Pani   Kazimierz

   Ale z ja z takimi osobami jak ten pisarz, nie chcę mieć do czynienia. Miłego dnia życzę.

   6
   3
  • 30 października 2019  16:44   Organizator   Organizator

   Sama zadałam autorowi to pytanie. Jeśli chcecie Państwo uzyskać odpowiedź, zapraszamy na spotkanie

   3
   6