Premiera spektaklu "Dopóki śmierć nas nie rozłączy"

Chojnickie Centrum Kultury zaprasza 21 lutego o godz. 16:00 na spektakl Chojnickiego Studia Rapsodycznego. Będzie to premierowy pokaz przedstawienia w reżyserii Grzegorza Szlangi.

Na zdjęciu (Lisa - Angelika Muzolf) i (Gilles’a - Błażej Tachasiuk).   |  fot. ChCK

"Dopóki śmierć nas nie rozłączy" to historia na pół kryminalna, skupiająca się na relacjach dwójki bohaterów. Kobieta (Lisa - Angelika Muzolf) przyprowadza mężczyznę (Gilles’a - Błażej Tachasiuk) do domu, i mówi, że jest jego żoną. Czy mówi prawdę? A może kłamie? Z odpowiedzi na pytanie o to „jaka jest prawda”, wynikną różne perypetie, które pozwolą odkryć bohaterom swoje prawdziwe oblicze. Klimatyczną muzykę do przedstawienia skomponował Mateusz Wedmann.

Niedziela 21 lutego, godz. 16:00

Chojnickie Centrum Kultury

Bilety: 15 zł (do nabycia w kasie ChCK i przez internet) KUP BILET

UWAGA!
Informujemy, że bilety zakupione na poprzednią premierę straciły ważność. Wynika to z faktu nowych wytycznych sanitarnych, a co za tym idzie nowego układu sali. Jeżeli ktoś nie zwrócił biletów zakupionych poprzednio w kasie, prosimy o podejście do Centrum Kultury i przerezerowanie ich na nową datę oraz ustalenie nowych miejsc. Wszystkie bilety kupione wcześniej przez internet zostały zwrócone automatycznie.

Ł. Sajnaj