ładuję dane...
serwisy
Informacje
Programy

Zaadoptuj mnie

Premier w Chojnicach

Podziel się: facebook.pl wykop.pl nk.pl
       To już pewne, iż 13 września inaugurację powiatowej edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska zaszczyci sam fundator głównej nagrody.

Wizyta miałaby miejsce w Chojnicach na „Orliku 2012” wybudowanym przy ul. Kościerskiej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Dokładny program pobytu premiera Donalda Tuska jest w trakcie ustalania. Pierwszy etap turnieju ma trwać od 10.09. do 20.09. Jego zwycięzcy przechodzą do etapu eliminacji wojewódzkich, który rozgrywany będzie od 21.09. do 1.10. Kolejnym szczeblem rozgrywek są finały wojewódzkie, trwające od 4.10 do 17.10. Wyłonią one uczestników finału ogólnopolskiego, który zostanie rozegrany w Warszawie w dniach 20-23.10.2010. Impreza skierowana jest do dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat i 12-13 lat. W rozgrywkach mogą startować zarówno reprezentacje szkół, jak również tzw. "dzikie" drużyny. Organizatorem turnieju na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki jest Szkolny Związek Sportowy. Wszyscy uczestnicy turniejów eliminacyjnych otrzymają pamiątkowe koszulki ufundowane przez partnera turnieju - PZU. Najlepsze drużyny w finałach wojewódzkich oraz w finale krajowym, otrzymają nagrody rzeczowe, jak stroje piłkarskie, piłki, aparaty fotograficzne, odtwarzacze MP3. Uczestnicy meczów finałowych w Warszawie będą mogli zaprosić na te spotkania 40 - osobowe grupy kibiców. Organizatorzy zapewniają mi dofinansowanie kosztów dojazdu, wyżywienie, pamiątkowe koszulki.

(je)

nagłówek:

treść:

podpis:


zapisz
luke, 2010-09-08 10:39
Jak to będzie wyglądało z porwanymi siatkami, rozwalonymi bramkami, wydeptaną trawą, i osuwającą się skarpą.Może w końcu ktoś się za to weźmie.
odpowiedz
anonim, 2010-09-08 09:44
Jest pewne i prawdopodobnie będzie 13 z reszta masz napisane, ze pewne wiec nie filozofuj bo to nie ma sensu.
odpowiedz
anonim, 2010-09-08 09:24
Tak ale należałoby je najpierw zweryfikować. Bo usłyszał pan od starosty, że przyjedzie i zaraz o tym napisał? Byłoby śmiesznie jakby nie przyjechał bo z moich informacji wynika, że to wcale takie pewnie nie jest.
odpowiedz
pisarz Koszałek Opalek, 2010-09-07 23:06
Kolego (je) nie bądżcie du...ą wołową i nie dyskutujcie z internautami, bo tego się nie praktykuje, takie tłumaczenie jest nie na miejscu, tym bardziej, iz to pan jest autorem tekstu.
odpowiedz
(je), 2010-09-07 21:45
Uzyskane informacje pochodzą od wicestarosty Marka Szczepańskiego. Nie mam w zwyczaju zbierać ich pod budką z piwem.
odpowiedz
anonim, 2010-09-07 18:50
Co za bzdury wypisujecie na tym portalu. Nic nie jest jeszcze ustalone. Może najpierw się zorientujecie czy faktycznie i jakie są szanse na to żeby Tusk tu przyjechał. Panie (je) trochę rzetelności.
odpowiedz
hehehhe, 2010-09-08 09:45
bzdury to ty wypisujesz domowy frustracie
anonim, 2010-09-07 13:45
Ola la! Ja znam tego Tuska!
odpowiedz
Aktualności - najczęściej czytane


Najnowsze