Powstało graffiti promujące wolontariat

Przez dwa dni na stadionie Kolejarza przy ul. Lichnowskiej młodzi ludzie – po auspicjami Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej i pod okiem doświadczonego artysty – malowali graffiti związane z InterTonami i ideą wolontariatu.

Dwa dni młodzi ludzie tworzyli pracę na stadionie Kolejarza.   |  fot. (olo)

Warsztaty objęły zaprojektowanie i wykonanie malowidła na temat wolontariatu i działalności dla dobra wspólnego. Pracę młodzi ludzie wykonali na jednym z garaży na stadionie Kolejarza, gdzie już w sobotę odbędzie się festiwal partnerstwa miast InterTony 2018. Warsztaty poprowadził Patryk Łukaszuk, artysta z 17- letnim stażem.

- Maluje wszystko co widzi na zdjęciu przenosząc na wielkie formaty od ręki. Człowiek z pasją, aktywny działacz społeczny i wolontariusz, organizator m.in. Grafitti Jam – Bitwy o Miasto Lębork. Maluje zarówno dla siebie jak i dla swoich klientów, prowadząc własną działalność Paka Art Studio – informuje Michał Karpiak z FRZChiCz.

Projekt „Malujemy wolontariat!” dofinansowano w ramach Funduszu Akumulator Społeczny, ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Tekst i fot. (olo)

Efekt dwudniowych warsztatów. Fot. Anka Zajkowska

 1. 12 czerwca 2019  20:18   Wolontariat chodzi i ...   anonim

  Wolontariat chodzi i bazgroły maluje za publiczne pieniądze czas powiedzieć STOP

  1
  1
 2. 12 czerwca 2019  18:33   Zamiast w kolorach klubowych ...   anonim

  Zamiast w kolorach klubowych to nie ten zespół który śpiewać nie umi i który nikt nie lubi

  1
  1
 3. 12 czerwca 2019  18:11   Zamiast ładnie pomalować to ... (1)   anonim

  Zamiast ładnie pomalować to nie grafiti które tylko odstrasza i speci

  1
  1
  Pokaż/ukryj odpowiedzi