Powstał aktualizowany informator z imprezami

Najwyraźniej w chojnickim ratuszu wzięli sobie do serca nasz apel o przygotowanie w jednym miejscu „oferty” wakacyjnych imprez i wydarzeń. Co prawda jest w formacie PDF, ale zawsze można go sobie wydrukować, by czegoś nie przegapić.

Na stronie ratusza jest już aktualizacja informatora kulturalnego.   |  fot. screen

Kilkanaście dni temu pisaliśmy, że idąc śladem innych urzędów, dobrze byłoby skomasować letnie imprezy w mieście i podać taką informację w formie plakatu, ulotki czy chociażby banera na stronach internetowych miasta. Ułatwiłoby to zaplanowanie najbliższych letnich weekendów. I, za to również podziękowania od czytelników.

Wczoraj na stronie ratusza taka informacja się pojawiła. Dzięki temu można z wyprzedzeniem zaplanować czas w poszczególne weekendy, Warto pamiętać o tym przed kolejnym sezonem i przygotować już taki informator w ciekawszej formie graficznej.

- Sezon wakacyjny już się rozpoczął, wraz z nim plenerowe imprezy artystyczne. Co wybrać dla siebie? Jak zaplanować sobie wypoczynek, by nic istotnego pod względem koncertów nam nie umknęło? Warto sprawdzić kalendarz imprez na naszej stronie internetowej. Zawarliśmy tam najważniejsze „Kulturalne atrakcje na wakacje” wraz ze szczegółami poszczególnych imprez w Chojnicach i najbliższej okolicy. Informator będzie aktualizowany, wraz z napływającymi do nas szczegółami dotyczącymi poszczególnych wydarzeń kulturalnych – czytamy.

Link do letnich wydarzeń w mieście: https://www.miastochojnice.pl/kalendarz-letnich-imprez-w-chojnicach-i-okolicy/

(olo)

Zapisz