Poszukiwany złodziej paliwa …

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą czynności w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło w dniu 17 lipca na stacji paliw Lotos w Czersku.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? - poinformuj policję.   |  fot. KPP

Około godz. 17:45  na stację sieci Lotos w Czersku przyjechał pojazd marki Mercedes Sprinter  koloru białego z charakterystycznym wgnieceniem na masce. Auto miało założone tablice rejestracyjne; jak się później okazało zostały one wcześniej skradzione z innego pojazdu. Sprawca wysiadł, do zbiornika oraz kanistrów zatankował paliwo za łączną kwotę 741 zł, po czym odjechał w kierunku Starogardu Gdańskiego, nie uiszczając zapłaty.

Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć uzyskanych z zapisu filmowego lub też mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr oficera dyżurnego (52) 395-61-22 lub do Zespołu Kryminalnego KP w Czersku pod numer (52) 395-62-62 albo pisząc na adres mailowy: kppchojnice@pomorska.policja.gov.pl

KPP

  1. 6 sierpnia 2019  12:50   I po ci to chłopie było? no ...   anonim

    I po ci to chłopie było? no chyba, że chciałeś być medialny, to jesteś

    13
    2