Poszukiwany z nakazem trafił do aresztu

Wczoraj policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego zatrzymali 25 - letniego chojniczanina. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Chojnicach.

Mężczyzna po zatrzymaniu został doprowadzony do chojnickiej komendy i noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś policjanci doprowadzą go do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonej kary.   |  fot. KPP

Policjanci z zespołu patrolowo - interwencyjnego wczoraj w godzinach popołudniowych na jednej z ulic w Chojnicach zauważyli osobę podobną do mężczyzny, który był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Podczas podjętych działań policjanci wylegitymowali mężczyznę, co potwierdziło ich przypuszczenia, że jest to osoba poszukiwana.

Mężczyzna został zatrzymany i trafi do policyjnego aresztu. 25 - latek  poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Chojnicach celem doprowadzenia do zakładu karnego. Do odbycia ma prawie półroczną karę pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa i wykroczenia, w tym m.in. za posiadanie środków odurzających.

KPP

Zapisz

  1. 14 września 2018  21:45   Iha   Demicx

    Kabura odpieta Pełen profesjonalizm

    1
    4
    Odpowiedz