Poszukiwany mężczyzna nie żyje

Policjanci poszukiwali 47 - letniego mieszkańca gminy Chojnice. Mężczyzna 14 czerwca w godzinach rannych stawił się w pracy w jednym z gospodarstw rolnych w Lichnowach, gdzie miał zbierać truskawki.

Policja pod nadzorem prokuratury będzie wyjaśniać okoliczności śmierci mężczyzny.   |  fot. ilustracyjne

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego chojnickiej komendy policji poszukiwali mieszkańca Ciechocina, który zaginął w dniu 14 czerwca br. W tym dniu 47 - latek wraz z swoją partnerką wyszedł z miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy przy zbiorze truskawek u gospodarza w Lichnowach. Jednak do pracy nie przystąpił i chciał powrócić do miejsca zamieszkania (Ciechocin), gdzie do tej chwili obecnej nie dotarł, ani też nie nawiązał z nikim żadnego kontaktu.

Aktualizacja:  Policja odwołała poszukiwania mężczyzny. Ciało mieszkańca Ciechocina zostało znalezione przez członka rodziny w niedzielę 16 czerwca w okolicy pola, gdzie 47 - latek miał zbierać truskawki.     

KPP 

Zapisz

 1. 17 czerwca 2019  10:47   .... (1)   Chojniczanin

  Jeżeli ktoś za kobiałkę (ok 2kg) płaci ok 3zł a sprzedaje za 16zł i dodatkowo pobiera opłatę za dojazd nie wspominając o traktowaniu pracowników to jest Januszem biznesu i burakiem przez duże B....i nie wyjeżdżaj z miastowymi bo wielu z nas zapier.... od rana do wieczora równie ciężko jak nie ciężej! Niektórym wam się w d... poprzewracało, dopłaty, dofinansowania, odszkodowania i jeszcze mało!

  14
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 2. 17 czerwca 2019  10:01   Wielkie upały, pogoda wielu ...   dzieciństwo w gospodarstwie ,dziś w mieście

  Wielkie upały, pogoda wielu już osobom zaszkodziła więc nie oceniajmy . Znam przypadki śmiertelne z tego powodu.Tak samo praca przy truskawkach ciężka ...oczywiście że ciężka tak jak prawie każda praca w gospodarstwie tylko jak gospodarz sam z rodziną ciężko pracuje inni nie współczują . Ponadto ludzie którzy ciężkiej pracy nie zaznali ....im zawsze towar za drogi i to mnie wkurza ,oni a zwłaszcza niektórzy miastowi chcieliby prawie za darmo towar.....bo to samo urośnie warzywo.... czy też zwierzęta żyją powietrzem i nic przy nich nie trzeba robic ,a na polu czy łące tez nie ma pracy

  4
  6
  Odpowiedz
 3. 16 czerwca 2019  23:06   Podobno niezły obóz pracy ... (1)   anonim

  Podobno niezły obóz pracy na truskawkach w Lichnowach....szkoda chłopa

  12
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2019  08:47   Hę??   Echka

   Co ma jedno do drugiego? poza tym przy truskawkach zawsze była ciężka praca, ale jak widać niektórym niewiele trzeba, żeby swoje słabe 5 groszy wtrącić...;(

   4
   3