Poszukiwany i z narkotykami trafił już za kraty więzienia

Kryminalni z Chojnic zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 28 - letni mieszkaniec gminy Czersk nie tylko ma teraz do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i zostały mu przedstawione zarzuty posiadania środków odurzających.   |  fot. KPP

Ale również odpowie za posiadanie narkotyków, które policjanci znaleźli podczas przeszukania. 28 - latek został osadzony w policyjnej celi, skąd trafił za kraty więzienia. Policjanci z powiatu chojnickiego poszukiwali 28 - letniego mieszkańca gminy Czersk, który ukrywał się przed organami ścigania. Miał on trafić do więzienia za wcześniejsze przestępstwa m.in. za złamanie orzeczonych zakazów sądowych dotyczących prowadzenia pojazdów oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowych.

Kiedy kryminalni zdobyli informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie jednego z ośrodków wczasowych w powiecie kościerskim i dodatkowo ma on posiadać narkotyki, natychmiast podjęli działania, żeby to sprawdzić. Niczego niespodziewający się mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany w chwili, kiedy wychodził z domku letniskowego.

Z uwagi na podejrzenie, że zatrzymany może posiadać środki narkotyczne funkcjonariusze przeszukali wynajmowany domek. W trakcie czynności w jednym z pomieszczeń znaleźli i zabezpieczyli worek z białym proszkiem. Po przeprowadzonym badaniu narkotesterem oraz zważeniu zabezpieczonej substancji potwierdzono, że poszukiwany mężczyzna posiadał kilkadziesiąt działek amfetaminy.

Mężczyzna został przesłuchany przez śledczych i zostały mu przedstawione zarzuty posiadania środków odurzających. Teraz oprócz wcześniej zasądzonego wyroku, musi się liczyć dodatkowo z karą za popełnione przestępstwo narkotykowe, za które grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP

 1. 3 września 2019  12:53   Znowu z Czerska!   Laczek

  Dzień bez wiadomości o ćpunach i dilerach z gminy Czersk, to dzień stracony!

  15
  0
 2. 3 września 2019  12:18   Rwać chwastów aż do bólu   anonim

  Rwać chwastów aż do bólu

  12
  0