Poszukiwania nastolatki zakończone

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku poszukują zaginionej 15-letniej mieszkanki gminy Czersk. Nastolatka dzisiaj rano (20.09.) wyszła z domu do szkoły w Rytlu do której nie dotarła. Prosimy o pomoc w jej odnalezieniu.

Policja zakończyła poszukiwania nastolatki, która została odnaleziona i przekazana pod opiekę rodziny.   |  fot. ilustrac./KPP

Czerscy policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze za zaginioną 15-letnią mieszkanką gminy Czersk, która prawdopodobnie uciekła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis:

Wzrost około 160 centymetrów, waga około 56 kilogramów, sylwetka szczupła, oczy niebieskie, włosy koloru blond do ramion

W dniu zaginięcia ubrana była na czarno- dżinsy z dziurami na kolanach, buty kozaczki na małym obcasie do kostek oraz plecak marki „Puma”

Nieletnia może przebywać na terenie Chojnic.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach pod numerem telefonu 47 74 36 222 lub na numer alarmowy 112.

Aktualizacja (21.09.) Poszukiwania nastolatki przez policjantów zostały zakończone. 15 - latka cała i zdrowa odnalazła się na terenie Człuchowa. Dziewczyna została przekazana pod opiekę rodziny.  

KPP