Posiłki z Bytowa i Grudziądza

Chojniczanka zmienia zawodników. Na ten moment w kadrze pierwszoligowca jest już siedmiu nowych zawodników – większość to zawodnicy znani kibicom z gry w Bytovii Bytów i Olimpii Grudziądz.

Chojniczanka przygotowuje się do nowego sezonu.   |  fot. mkschojniczanka.pl

Transfery Chojniczanki: Mateusz Kuzimski (28 lat, ostatni klub Bytovia Bytów), Czech Jan Mudra (29 lat, 1.SC Znojmo), Słoweniec Matic Zitko (29 lat, Olimpia Grudziądz), Ormianin z polskim paszportem Aghvan Papikyan (25 lat, Olimpia Grudziądz), Bartosz Wolski (22 lata, Bytovia Bytów), Andrzej Witan (29 lat, Bytovia Bytów), Jakub Letniowski (18 lat, Bałtyk Gdynia).

W tym czasie Chojniczankę opuścili Krzysztof Danielewicz, który wybrał opcję gry w Miedzi Legnica i bramkarz Grzegorz Wnuk, a wcześniej odeszli też: Rafał Kobryń i Paweł Żyra (koniec wypożyczeń), Piotr Grzelczak, Deleu, Damian Piotrowski, Tomasz Boczek.

Natomiast do sztabu trenerskiego Chojniczanki dołączył 34 - letni Tomasz Pozorski z Tucholi, który został trenerem Chojniczanki II. Po remisie 1:1 Z Lechią Gdańsk dziś Chojniczanka zremisowała sparing z Elaną Toruń 3:3. Bramki strzelili Jacek Podgórski, Michał Sacharuk i Filip Żagiel.

(olo)

 1. 27 czerwca 2019  09:57   Plotka na stronie 90minut.pl ...   anonim

  Plotka na stronie 90minut.pl mówi że ten armenczyk z polskim paszportem ma problemy powiedzmy że tej samej natury co kiedyś grosik. Ciekawe czy to prawda bo jeżeli tak to jedna sytuacja może rozwalić szatnie. Jest ryzyko jest zabawa?

  1
  0
 2. 27 czerwca 2019  09:54   Wzmocnienia z Bytovi i ...   anonim

  Wzmocnienia z Bytovi i Olimpii oznaczają tyle że za rok będziemy tam gdzie teraz Bytovia czyli w 2 lidze. Tam nie wymagają podgrzewanych boisk i cyk oszczędność w ratuszu

  3
  2
 3. 26 czerwca 2019  20:20   Chojniczanka nie potrzebuje ... (2)   anonim

  Chojniczanka nie potrzebuje nowych boisk treningowych przy Modraku, a bogatych sponsorów na zakupy w "sklepie" transferowym.

  3
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 27 czerwca 2019  10:00   Mistrzu po pierwsze nie ...   Qba

   Mistrzu po pierwsze nie obrażaj ludzi! A po drugie to chojnie potrzeba kasy i tyle w temacie!

   1
   1
  • 26 czerwca 2019  20:39   Gamoniu   Mistrz

   Gamoniu oni przychodzą za DARMO są wolnymi zawodnikami a jeśli chodzi o pensje są płaceni w zamian tych co odeszli..

   4
   1