Poseł z Chojnic dziękuje premier Szydło i posłowi Piotrowiczowi

Poseł PiS z Chojnic Aleksander Mrówczyński podziękował w Sejmie – w imieniu swoim i Rodziny Radia Maryja z Chojnic – premier Beacie Szydło i przekazał wyrazy szacunku dla Jarosława Kaczyńskiego i Stanisława Piotrowicza.

Od czasu do czasu w Sejmie głos zabiera poseł Prawa i Sprawiedliwości z Chojnic.   |  fot. (olo)

Aleksander Mrówczyński kilka dni temu podczas posiedzenia Sejmu wygłosił oświadczenie. Było tak piękne, wzruszające i empatyczne, że nawet zauważyły je media ogólnopolskie. Poseł dziękował bowiem najważniejszym osobom partii rządzącej za trud i godną postawę. Taki gest jest godny odnotowania i to nie tylko przed zbliżającymi się świętami. Nie wiadomo, czemu niektórzy komentowali to złośliwie i porównywali do „łubu dubu ” niejakiego Jarząbka z kultowego filmu „Miś”.

Mrówczyński pochwalił za 2 lata ciężkiej pracy premier Beatę Szydło. Złożył też podziękowania pani premier od Rodziny Radia Maryja z Chojnic. Jednak nie tylko jej. Wielkie słowa uznania poseł przekazał też Stanisławowi Piotrowiczowi, przewodniczącemu Komisji Sprawiedliwości, który ciężko pracował mimo ”ataków posłów totalnej opozycji podczas prac nad projektami ustaw dotyczących reformy sądownictwa…, to były prowokacje mające na celu destrukcję i obstrukcję prac komisji” – oświadczył poseł z Chojnic.

Mrówczyński przekazał też z Chojnic „słowa ogromnej sympatii i podziękowania do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego”. Oczywiście poseł nie zapomniał też o nowym premierze i w imieniu członków Rodziny Radia Maryja w Chojnicach przekazał mu „życzenia dalszych sukcesów w reformowaniu naszej ojczyzny - w reformach, których oczekujemy i które były w programie wyborczym obozu Zjednoczonej Prawicy”.

Oto cała treść oświadczenia posła (źródło: http://www.sejm.gov.pl).

Panie Marszałku! Wysoka Izbo! W dniu 11 grudnia 2017 r. premier Beata Szydło przestała pełnić funkcję prezesa Rady Ministrów. Te 2 lata pracy, bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy na rzecz dobrej zmiany, na rzecz Polski i Polaków, zostały dostrzeżone przez nas wszystkich. Reformy, które były realizowane przez rząd, na którego czele stała pani premier Beata Szydło, dały realną poprawę bytu naszych rodaków.

Cieszymy się ze wzrostu poczucia bezpieczeństwa socjalnego naszych rodaków, z likwidacji wstydliwych w XXI w. w środku Unii Europejskiej biedy i ubóstwa, ze znaczącego spadku bezrobocia do wskaźników nienotowanych od wielu lat. To pani sukces, pani premier. Chciałbym z tego miejsca przekazać pani premier najserdeczniejsze podziękowania od członków Rodziny Radia Maryja w Chojnicach za tę ciężką pracę, za efekty tej ciężkiej pracy, które docierają przede wszystkim do mieszkańców zapomnianej przez poprzednią ekipę Polski powiatowo-gminnej.

Z wielkim uznaniem członkowie Rodziny Radia Maryja wyrażali się o pracy pana posła Stanisława Piotrowicza, który pełni funkcję przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Wszyscy obserwowaliśmy zmasowane ataki posłów totalnej opozycji na pana podczas prac nad projektami ustaw dotyczących reformy sądownictwa. To nie była konstruktywna praca posłów opozycji w komisji, to były prowokacje mające na celu destrukcję i obstrukcję prac komisji.

Członkowie Rodziny Radia Maryja kierują słowa ogromnej sympatii i podziękowania do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Wielka odpowiedzialność za naszą ojczyznę i troska o nią, które są dla pana celem nadrzędnym, zyskują uznanie w oczach słuchaczy Radia Maryja w Chojnicach.  W imieniu członków Rodziny Radia Maryja w Chojnicach przekazuję rządowi pana premiera Mateusza Morawieckiego życzenia dalszych sukcesów w reformowaniu naszej ojczyzny - w reformach, których oczekujemy i które były w programie wyborczym obozu Zjednoczonej Prawicy. Dziękuję bardzo.

(red)

Zapisz

 1. 15 stycznia 2018  12:58   To już gdzieś było.   rysiek z klanu

  ŁUBU DUBU , ŁUBU DUBU.... Tego nie da się skomentować. Współczuję panu Mrówczyńskiemu. Mam nadzieję, że posłowie mają dostęp do lekarza specjalisty bez kolejki bo w tym przypadku interwencja medyczna potrzebna jest natychmiast.

  5
  1
  Odpowiedz
 2. 14 stycznia 2018  21:42   Gosciu zrobi karierę ...   mietek

  Gosciu zrobi karierę !Wazelinka aż cieknie z od......tu

  4
  1
  Odpowiedz
 3. 11 stycznia 2018  22:27   LUDZISKA KOCHANE on jest z ...   KOMTUR

  LUDZISKA KOCHANE on jest z Chojnic ??? Moze na przepustce ze Swiecia ??? OBLAKANY JAKIS CZY COS ??? JAKIE BALWANY GO WYBRALY ???

  17
  3
  Odpowiedz
 4. 11 stycznia 2018  17:34   I taki gwiazdor chce ...   Mieszkaniec Chojnic

  I taki gwiazdor chce kandydować na Burmistrza Chojnic , broń nas Panie Borze przed tym oszołomem.

  19
  4
  Odpowiedz
 5. 3 stycznia 2018  19:39   ciężka praca   poli

  Pochwała za 2 lata ,,ciężkiej pracy", słowa uznania dla Piotrowicza naczelnego komunisty PIS. To chyba jakiś żart. Po prostu wstyd.

  34
  2
  Odpowiedz
 6. 31 grudnia 2017  17:05   On naszym ojcem jest, ...   anonim

  On naszym ojcem jest, blaskiem promiennym w zimowej szarości

  3
  20
  Odpowiedz
 7. 28 grudnia 2017  09:51   Wstyd dla miasta i jego ... (1)   xyz

  Wstyd dla miasta i jego mieszkańców :(

  55
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 9 stycznia 2018  20:49   Dziwne ?   Z za granicy

   Jaki wstyd przecież tak społeczeństwo co prawda w małym stopniu ale wybrało PIS i w Chojnicach też więc co się dziwisz jeden z drugim Ten co nie poszedł na wybory i nie dokonał wyboru bo co miał to w d...e to co się dziwi tak mają co chcieli taki poseł jaki wyborca do D - P - Y Na szczęście nie mieszkam już w Chojnicach a szkoda bo kocham to miasto

   2
   0
 8. 26 grudnia 2017  19:18   Olek będzie siedział!   chojniczanin

  A z nim razem pójdą siedzieć i inni zwyrodnialcy - Becia, Jarek, Stasiu, i inni zdrajcy Polski!

  48
  6
  Odpowiedz
 9. 26 grudnia 2017  19:16   Olek będzie siedział!   chojniczanin

  Wiezienie to właściwe miejsce dla zwyrodniałych zdrajców Polski

  41
  5
  Odpowiedz
 10. 25 grudnia 2017  19:12   kto   edmund38

  Cos takiego jak Mrowczynski - - wazeliniarz mamy w sejmie. Na swieta brode Lenina , kto go wybral

  50
  8
  Odpowiedz
 11. 24 grudnia 2017  00:05   Idą Święta......   nemo

  Przypomina mi się stare powiedzenie. Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Tak jest zawsze, pozdrawiam.

  7
  37
  Odpowiedz
 12. 23 grudnia 2017  21:01   Kto to jest....   strzel.

  Niedoszły chojnicki starosta! tu się w porę na Nim poznali.

  54
  6
  Odpowiedz
 13. 23 grudnia 2017  18:44   Kto to jest   jaś

  Kto to jest Zbigniew z Chojnice . Czy może ktoś potwierdzić jego osobowość

  33
  3
  Odpowiedz
 14. 23 grudnia 2017  18:38   Olek czy ty upadłeś na głowę?   kiedyśkolega

  widać, że Stwórca ci odebrał rozum, albo jesteś hipokrytą do potęgi

  54
  6
  Odpowiedz
 15. 23 grudnia 2017  10:15   Człowieku   przełyk

  posyp się talkiem , bo z takim poślizgiem Prezesowi czerep rozbijesz.

  60
  5
  Odpowiedz
 16. 22 grudnia 2017  21:07   wazelina   ela

  miałam odruch wymiotny

  67
  6
  Odpowiedz
 17. 22 grudnia 2017  19:47   Do anonima   Piękny Lolo

  Lubiany chyba przez "czopki ".Człowieku on mnie uczył jak ty z jajka na jako skakałeś i nie opowiadaj mi głupot o miłości to belfra.

  44
  5
  Odpowiedz
 18. 22 grudnia 2017  13:28   Mrówczyński wstyd mi za ... (1)   gędźba

  Mrówczyński wstyd mi za Ciebie, miasto Chojnice powinno postąpić z tobą jak z Jagną w Chłopach. Na mokrym gnoju jako prześcieradło.

  78
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 19. 21 grudnia 2017  22:57   kolejny parobek   Zniesmaczony

  przestań lizać te PiSowskie *****na wyzszym szczeblu jestes z Chojnic a tu nigdy te banda za*****nców z Nowogrodzkiej nie bedzie miała szans jak mozesz ptrzec lokalnej spolecznosci prosto w oczy Ty i ta Twoja za*****na partyjka zniszczyla wszystko począwszy od TK , SN KRS i wszystko co tylko mozliwe . Wstydz sie Mrówczyński ale juz nie dlugo społeczenstwo Was z tego rozliczy .

  74
  5
  Odpowiedz
 20. 21 grudnia 2017  22:03   A ja się cieszę i w demokratycznym paańswtei- mam do tego prawo hejterzy? (3)   wyborca PiS

  Oczywiście nikt się pod tym "artykułem" nie podpisał. Panie pośle jestem dymny z Pana- głosowałem na Pana, cieszę się, że podziękował Pan premier Beacie Szydło za 2 lata ciężkiej pracy. Kompletnie nie rozumiem chamstwa reprezentowanego przez większość komentujących- czy to jest ta wykształcona młodzież? Poseł przekazał podziękowania w imieniu członków Rodziny Radio Maryja i bardzo dobrze, poprosili go to przekazał, nie rozumiem oburzenia komentujących. Dziękował politykom ze swojego obozu i bardzo dobrze. Panie Olu tak trzymać

  6
  82
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 grudnia 2017  18:16   jak nie podpisal, masz jak ...   anonim

   jak nie podpisal, masz jak byk (red) nie ma obowiązku podawania nazwisk tak stanowi jeszcze prawo

   21
   0
  • 22 grudnia 2017  16:36   Wyborca PiS ty się cieszysz ...   Wyborca

   Wyborca PiS ty się cieszysz ***** bo się sprzedałeś za 500zł , jak zwykła prostytutka a los kraju dla takich debili jak ty nie ma znaczenia

   25
   0
  • 21 grudnia 2017  22:32   Ludzie   lux

   chcą tylko tego, by Polską nie rządzili faszyści. Możesz być dumny z występu , tak jak bolszewicy byli dumni ze Stalina. Myślę, że ludzi oburza to, że po występach niejakiego Zbigniewa i teraz posła Chojnice zaczynają się normalnym Polakom kojarzyć z zaściankiem i intelektualnym za*****m.

   30
   1
 21. 21 grudnia 2017  19:50   W pilce byles lepszy (2)   ksiadz Adam Dobek z Francji

  Poniewaz znamy sie z mlodosci i z uwaga sledze wydarzenia w Polsce, z przerazeniem wysluchalem, drogi Olku, Twojego wystapienia w Sejmie. Az mi sie nie chce wierzyc, ze tak naprawde myslisz, ale jesli tak, szanuje Twoje zdanie, chociaz jestem przekonany ze ugrupowanie PiS lacznie z Radiem Maryja niewiele ma wspolnego z Ewangelia a dla mnie, i chyba dla wszystkich chrzescijan Ewangelia jest wartoscia nadrzedna. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i wszystkich chojniczan zyczac zdrowych i blogoslawionych swiat, zdolnosci do wymiany pogladow bez potrzeby wulgaryzmow i wzajemnego obrazania, szanujmy sie !

  78
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 grudnia 2017  08:17   Do Johny   ksiadz Adam

   Dziekuje za zyczenia; telewizje ogladam przede wszystkim francuska, poza tym staram sie jak moge byc obiektywny rzucajac okiem na rozne polskie stacje, tak naprawde ogladam tylko jak czas pozwala sport. Skad przypuszczenie, ze jestem zwolennikiem PO ? Jestem zwolennikiem, raz jeszcze powtarzam, wcielenia w zycie Ewangelii, tej pozostawionej nam przez uczniow Boga, ktory dla nas stal sie czlowiekiem. Pozdrawiam

   24
   0
  • 21 grudnia 2017  21:38   BYLY PILKARZ CHOJNICZANKI Z NIEMIEC   JOHNY

   ciekawe jaka telewizje KSIADZ ADAM OGLADA ?PROPONUJE TVP INFO LUB REPUBLIKE ? BO TELEWIZJA TRWAM I RADIO MARYJA-NIE POPIERA TRAMPKARZY ORLIKOW TUSKA- A TO CO ZROBILA PLATFORMA TO JEST GORSZE JAK FASZYZM I KOMUNIZM-DROGI KSIEDZIU BO TO BYLI OBCY ?A TUSKI PLUJA NA POLSKE W PARYZU I BERLINIE ZYCZE ZDROWYCH I BLOGOSLAWIONYCH SWIAT JUTRO JADE NA SYLWESTRA DO ZAKOPANEGO

   1
   29
 22. 21 grudnia 2017  18:00   Siara na cały świat   1236

  tygrys to on był tylko do uczniów, a teraz wychodzi jaki z niego Król Lew.Ulubione powiedzenie to " przeproś Pana " .Teraz to ty przeproś mieszkańców Chojnic za wstyd.

  75
  3
  Odpowiedz
 23. 21 grudnia 2017  14:33   Zdrowych i Spokojnych Świąt ! (2)   kolega

  Olek, trzymaj się !

  7
  72
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 grudnia 2017  17:20   Albo   kolega koleżanki

   załapiesz się na inne koryto z serialu DOJNA ZMIANA.

   29
   1
  • 21 grudnia 2017  16:03   Najlepiej dalej PiSu może ...   koleżanka

   Najlepiej dalej PiSu może ministrem zostaniesz

   26
   1
 24. 21 grudnia 2017  13:42   POWINEN PODZIEKOWAC ZA MILONY (1)   WYBORCA

  POWINEN PODZIEKOWAC ZA MILONY DLA SZARLATANA Z TORUNIA WSTYT I HANBA MIEC TAKIEGO POSLA Z CHOJNIC

  69
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 grudnia 2017  14:20   Masz rację "wyborco"   Antoś

   Co się z tym człowiekiem porobiło, ich wódz chyba rzuca na nich czary i dlatego tak pi........ od rzeczy.

   35
   1
 25. 21 grudnia 2017  12:26   Panie "pośle"   Halina

  Mając trochę wolnego w święta od "troszczenia się o Polskę" przeczytaj pan te poniższe wpisy, może się panu wreszcie oczy otworzą, tylko tego panu życzę.

  75
  7
  Odpowiedz
 26. 20 grudnia 2017  22:50   Prawo i Niesprawiedliwość   anonim

  Ostatnio mój pies miał problemy z wypróżnianiem, wizyty u weterynarza nie przynosiły skutku. Pewnego dnia na płocie powiesiłem zdjęcia czołowych osób związanych z Prawem i Niesprawiedliwością. Efekt był natychmiastowy, pies przy każdym na dwór kiedy przechodzi koło wspomnianych zdjęć dostaje rozwolnienia. Nawet kot sąsiadów który nas czasem odwiedza również ***** na widok tych masek.

  73
  6
  Odpowiedz
 27. 20 grudnia 2017  21:02   Brawo p.pośle! A wszystkim ... (1)   Daniel Edrus

  Brawo p.pośle! A wszystkim hejterom dziękuję za wycie, na nic innego was nie stać!

  12
  101
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 28. 20 grudnia 2017  20:26   Nie myślałem że to jest ...   anonim

  Nie myślałem że to jest taki błazen ,WSTYD DLA CHOJNIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  100
  7
  Odpowiedz
 29. 20 grudnia 2017  20:04   Czy warto!?   Normalny

  Kiedyś był Pan człowiekiem i postacią o dużym autorytecie, lubianą i szanowaną. Czy warto było się tak zeszmacić? Dla tych poselskich srebrników zrobić z siebie zero? Wstyd Panie pośle, wstyd i hańba !!!

  108
  7
  Odpowiedz
 30. 20 grudnia 2017  19:19   No i teraz Chojniczanie ...   Mieszkaniec Chojnic

  No i teraz Chojniczanie zobaczyli jakiego cymbała wybrali do parlamentu WSTYD dla całych Chojnic . Panie pośle niech pan dziękuje prokuratorowi Piotrowiczowi w swoim imieniu ja sobie tego nie życzę , nie kłaniam się sprzedawczykom

  112
  7
  Odpowiedz
 31. 20 grudnia 2017  18:13   Pan poseł wyraził także ... (1)   anonim

  Pan poseł wyraził także swoje zdumienie w sprawie nazewnictwa ulicy http://www.chojnice.com/dokumenty/ulica.pdf

  58
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2017  18:20   A pan poseł sam korzystał z ...   normalny mieszkaniec

   A pan poseł sam korzystał z rozwoju miasta jaki był za burmistrza Rolbieckiego, ot przewrotny chichot historii a co do dokonań dawnego burmistrza w zawiązku z rozwojem miasta a pańskimi dokonaniami to obawiam się, że nawet w 1 procencie nie zbliży się pan do osiągnięć Rolbieckiego, i to chyba Pana dziwi, bo inaczej tego na logiczny sposób się nie da wytłumaczyć, a co do jakiegoś tam wojewody, to zaczyna się jak dawniej sterowanie z góry, co on może wiedzieć kim był powszechnie szanowany pan Rolbiecki

   49
   1
 32. 20 grudnia 2017  17:59   Jako Pana były uczeń ... (1)   anonim

  Jako Pana były uczeń zastanawiam co się stało z Panem, kiedyś był Pan szanowany i lubiany przez młodzież, teraz to raczej nie, a szkoda.

  115
  11
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 grudnia 2017  18:38   Lubiany   Piękny Lolo

   chyba przez "czopki ".Człowieku on mnie uczył jak ty z jajka na jako skakałeś i nie opowiadaj mi głupot o miłości to belfra.

   19
   1
 33. 20 grudnia 2017  17:26   Wstrętna PIS owska gemba ...   anty PIS owiec

  Wstrętna PIS owska gemba wstyd że Chojnice mają takiego posła przepraszam pseudo posła bo jak wielu z nich to tylko podnóżek Kaczyńskiego

  99
  10
  Odpowiedz
 34. 20 grudnia 2017  16:52   Czy mógłby ktoś podać ... (1)   uczeń

  Czy mógłby ktoś podać dokładny link do wystąpienia Posła Mrówczyńskiego?

  37
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
 35. 20 grudnia 2017  16:51   wstyd na całą Polskę   mar

  co za wstyd! kolejny po Zbigniewie oszołom z Chojnic!

  90
  10
  Odpowiedz
 36. 20 grudnia 2017  15:42   Wyróżnić   lewak

  w życzeniach od Rodzin radia Maryja prokuratora stanu wojennego Piotrowicza, to trzeba mieć lub być....chyba, że towarzysz wspiera towarzysza, to rozumiem.

  103
  9
  Odpowiedz
 37. 20 grudnia 2017  13:46   totalni (2)   umiarkowany

  Biedni lewaccy totalni.Mam nadzieję,że wasze wycie niedługo się skończy,W Chojnicach jeszcze totalni ostatkami sił się bronią,

  12
  93
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2017  22:55   umiarkowany debil ...   anonim

   umiarkowany debil zapomniałeś dodać jak się podpisywałeś

   28
   3
  • 20 grudnia 2017  20:08   umiarkowany ty jesteś tak ...   anonim

   umiarkowany ty jesteś tak wielkim DEBILEM że mi ciebie normalnie po ludzku żal .Radzę wizytę u dobrego psychiatry.

   34
   3
 38. 20 grudnia 2017  12:38   SPRZECIW !!!!!! (1)   podatnik

  Panie Mrówczyński !!!! Proszę nie mieszać mojej rodziny i znajomych do swojej religii i partii. Nie mam najmniejszego zamiaru być na siłę utożsamiany z Pana poglądami i służalczością wobec kościoła,pana Rydzyka i prezesa.

  121
  13
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2017  13:49   Sprzeciw.   Mieszkaniec

   Wam totalni z Chojnic nigdy się nic nie podoba.Może emeryturke obniżyli za donoszenie na kolegów.?

   6
   47
 39. 20 grudnia 2017  12:31   KOMPROMITUJĄ SIĘ LUDZIE W ...   RYBA

  KOMPROMITUJĄ SIĘ LUDZIE W IMIĘ CZEGO? KADENCJA PRZEMINIE A NIESMAK POZOSTANIE

  110
  11
  Odpowiedz
 40. 20 grudnia 2017  11:11   ....jest to przykre ze taki ...   klemens

  ....jest to przykre ze taki pochodzi z Chojnic.!!!!

  118
  18
  Odpowiedz
 41. 20 grudnia 2017  10:28   oglądając w piątkowy wieczór telewizję myślałem, że spalę się ze wstydu... (1)   TVPiS

  oglądając w piątkowy wieczór telewizję myślałem, że spalę się ze wstydu. Miernota reprezentuje nasz region w parlamencie która na dodatek mówi co jej każą ( dostał instrukcję do wykonania ) albo wierzy w to co mówi. To drugie jest jeszcze gorsze. Mógł jeszcze podziękować Dudzie za to że jest samodzielnym prezydentem wszystkich Polaków i Macierewiczowi za umacnianie polskiej armii i działanie na rzecz radości na kremlu. Dramat

  138
  14
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 21 grudnia 2017  18:27   mydełko   Proszek

   Ale poszedł po bandzie , co za to otrzyma jak normalnym ludziom w oczy spojrzy

   22
   2
 42. 20 grudnia 2017  10:25   Niezły dlot !!!   anonim

  Nie życzę sobie aby w moim imieniu dziękować tym wymienionym osobom którym dziękuje poseł.

  130
  12
  Odpowiedz
 43. 20 grudnia 2017  10:15   Obiektywny? napisał to co ...   Grażyna

  Obiektywny? napisał to co poseł powiedział? a pewnie miał manipulować i przekręcać najlepiej w nocy, masz tu jeszcze wystąpienie posła z tego samego dnia: cyt. Pani Marszałek! Wysoka Izbo! Panie Ministrze! Zużycie tytoniu w Polsce jest w miarę stałe. Mimo szkodliwości używania tytoniu Polacy produkujący tytoń powinni zarabiać. Od wielu lat w szarej strefie funkcjonuje obrót tytoniem nieprzetworzonym. Tracą na tym rolnicy producenci, firmy przetwórcze i budżet państwa. Czy Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi podjęło działania w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się szarej strefy w obrocie tytoniem nieprzetworzonym? I drugie pytanie: Jak ministerstwo wspiera plantatorów tytoniu, aby utrzymać miejsca pracy w tym sektorze? Dziękuję. Jak ci mało to od 2 min. zobacz to https://szklokontaktowe.tvn24.pl/szklo-kontaktowe-15-12-2017,799327.html To jest forma zwana prawdą a nie wydumana, czyli taka, jaką Charlie chciałby mieć.

  70
  7
  Odpowiedz
 44. 20 grudnia 2017  09:57   Ten Pan oraz jego poglądy ... (2)   Charlie

  Ten Pan oraz jego poglądy nie są zbieżne z moimi poglądami, co więcej, wiem, że nie jestem w tym odosobniony... Forma artykułu pokazuje też wyraźnie, jak obiektywny jest autor...

  39
  38
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2017  18:20   Cyt   Sam

   Cyt: "Nie wiadomo, czemu niektórzy" - zdaje się, że to pochodzi od autora artykułu, co dla mnie wskazuje na wyrażanie opinii a nie cytowanie wypowiedzi , Czytanie ze zrozumieniem, next level...

   1
   23
  • 20 grudnia 2017  10:16   Walnij się w ten pusty ...   anonim

   Walnij się w ten pusty sagan, jak nie potrafisz zrozumieć, że autorem tego cyrku nie jest autor a poseł.

   52
   4
 45. 20 grudnia 2017  09:53   Szczególnie Piotrowiczowi ...   gość

  Szczególnie Piotrowiczowi należą się podziękowania. W końcu dobrze mieć przychylnego prokuratora, który jest wierny każdej władzy. W moim imieniu proszę nie dziękować.

  124
  10
  Odpowiedz
 46. 20 grudnia 2017  09:37   Poseł dumą naszego ... (3)   anonim

  Poseł dumą naszego miasta...dziękujemy

  20
  127
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 27 grudnia 2017  16:11   Chyba źle   Obserwator

   Piotrowiczowi dziękować????? - trzeba nie mieć pojęcia kim on jest.

   13
   1
  • 20 grudnia 2017  12:09   Hahahaha......żenada, wstyd ...   to ja, jarzabek

   Hahahaha......żenada, wstyd na cała Polskę, może to ten słynny Zbigniew z Chojnic ???

   56
   5
  • 20 grudnia 2017  11:02   Cięzka praca posła   czytelnik

   to jedyne co zrobił przez dwa lata.............

   52
   4