Pomorskie. Sala obsługi czynna m.in. w Chojnicach

W związku z planowanym na najbliższy piątek, 15 stycznia, rozpoczęciem rejestracji do szczepień przeciwko Covid-19 w ramach grupy „1”, informujemy.

Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ wznowił pracę sal obsługi klientów.   |  fot. pixaby.com

Że od dziś, poniedziałku 11 stycznia, dla wszystkich osób zainteresowanych potwierdzeniem profilu zaufanego (PZ) otwarte zostają ponownie sale obsługi klienta NFZ. Posiadanie potwierdzonego profilu zaufanego jest warunkiem niezbędnym dla założenia Internetowego Konta Pacjenta (IKP), za pośrednictwem którego można będzie dokonywać rejestracji do szczepień. Nie będzie to oczywiście jedyna możliwa forma zarejestrowania się na szczepienia.

W naszym województwie sale obsługi klienta NFZ czynne będą od godziny 10 do 16 w Gdańsku przy ulicy Podwale Staromiejskie 69, w Gdyni przy ulicy Śląskiej 53, w Chojnicach przy ulicy Leśnej 10 oraz w słupskiej delegaturze NFZ przy ulicy Księcia Józefa Poniatowskiego 4. Uwaga! Obsługa na salach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego,  będzie dotyczyła tylko i wyłącznie potwierdzania profilu zaufanego i zakładania IKP.

Mariusz Szymański
Rzecznik prasowy Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ