Polska rozgromiła w Chojnicach Szwajcarię

Mimo chłodu nikt nie żałował, że wybrał się dziś na stadion Chojniczanki, by kibicować młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 20. Polacy pod wodzą Jacka Magiery rozgrzali zziębniętych fanów i wygrali aż 5:1.

Polska wygrała w czwartek ze Szwajcarią 5:1.   |  fot. (olo)

Darmowe wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki i stadion przy ul. Mickiewicza wypełnił się dziś do ostatniego miejsca. Za reprezentację Polski do lat 20 kciuki trzymali przede wszystkim najmłodsi kibice, w większości piłkarze klubów z regionu. Następcy Lewandowskiego, Krychowiaka, Milika czy Szczęsnego rozgrzali chojnicką publiczność i wysoko wygrali ze Szwajcarami aż 5:1.

Worek z bramkami rozwiązał się jednak dopiero po przerwie, a udział przy golach miał głównie świetnie grający Tymoteusz Puchacz. W pierwszej połowie kibice ujrzeli tylko jedną bramkę, a pozostałe wpadły właśnie w drugiej części spotkania. Po meczu zawodnicy podziękowali najbardziej wytrwałym kibicom, przybijali piątki, pozowali do selfie i rozdawali autografy.

Polska – Szwajcaria 5:1 (1:0)

Bramki: Kurminowski 36, Makowski 47, Stasiak 59, Poręba 67, Bednarczyk 87 – Murchand 61

Polska: Bartosz Mrozek – Serafin Szota, Mateusz Bondarenko (88. Mateusz Skrzypczak), Jakub Kiwior, Jakub Bednarczyk (88. Przemysław Zdybowicz), Tomasz Makowski, Michał Skóraś, Łukasz Poręba (88. Marcin Szpakowski), Tymoteusz Puchacz. Dawid Kurminowski (82. Karol Czubak), Aron Stasiak (59. Michał Rakoczy).

Sędzia: Andy Madley (Anglia)

1. 15 listopada 2019  16:17   Znowu dopuściliście żeby (3)   Gulietta

ten stuknięty zaczął tutaj popisywać się swoją głupotą?

• 15 listopada 2019  17:53   Włóż sobie mózg   anonim

de***** zaje***** w ten swój pusty czerep.

3. 14 listopada 2019  21:08   Puste zajęte fotele pod krytą. (1)   Adek

Oczywiście ze nie do ostatniego miejsca jeśli fotele pod krytą swiecily pustkami . Oczywiscie dla elit to dla elit . Żenada.