Policjanci zatrzymali 20 - latka, który próbował ukryć narkotyki

W miniony wtorek (9.10.) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Czersku realizowali nakaz doprowadzenia jednego z mieszkańców gminy Czersk na rozprawę sądową.

Policjanci zatrzymali 20-latka, u którego ujawnili narkotyki. Za ich posiadanie grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

Po wejściu pod wskazany adres na posesji policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się bardzo nerwowo zachowywać i schował się za samochodem, gdzie próbował ukryć worek w którym były popakowane woreczki z zielonym suszem, białym proszkiem oraz tabletki. Dodatkowo funkcjonariusze przeszukali auta stojące na posesji. W jednym z nich znaleźli wagi służące do ważenia narkotyków.

Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że jedną z zabezpieczonych substancji jest marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kolejne środki zostaną przekazane biegłemu, który określi jakie substancje zakazane one posiadają. Wczoraj (10.10) śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Czerska zarzuty dotyczące posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP

Zapisz

 1. 11 października 2018  18:01   Jak pijani i naćpani (1)   Marco

  za kierownicą to większość w Czersku, jak z ukrytymi w samochodach lub majtkach prochami, to też w Czersku. Co to za miasto jest?

  10
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 12 października 2018  07:19   Zzz   anonim

   Miasto laczkarzy

   4
   0