Policja poszukuje sprawców

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, pomimo zakończenia prowadzonej sprawy nadal szukają sprawców usiłowania włamania do którego doszło w jednym ze sklepów na terenie Chojnic.

Policjanci publikują zapis z monitoringu oraz zdjęcia przedstawiające najprawdopodobniej osoby odpowiedzialne za usiłowanie włamania.

Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pomimo, że prowadzona przez nich sprawa została zakończona, nie poprzestają i szukają sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem do którego doszło 27 czerwca 2017 roku w jednym ze sklepów spożywczych w Chojnicach.

Pierwszy z podejrzewanych ubrany był w szarą bluzę z kapturem oraz długie szare spodnie, a drugi w czerwoną bluzę z kapturem, krótkie spodnie do kolan koloru ciemnego oraz czarne adidasy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 52 395 6 176 ( prowadzący postępowanie) 52 395 61 05 lub na numer 997, mailem: kppchojnice@pomorska.policja.gov.pl, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

KPP

Zapisz

 1. 6 marca 2018  19:46   Czy to ty Julek jesteś na zdjęciu?   chojniczanin

  Duże podobieństwo!

  8
  4
  Odpowiedz
 2. 6 marca 2018  19:45   Jeden jest podobny do Julka W   chojniczanin

  Czy to młody W?

  6
  4
  Odpowiedz
 3. 6 marca 2018  15:27   A gdzie to było? na jakiej ...   anonim

  A gdzie to było? na jakiej ulicy?

  3
  1
  Odpowiedz