Pokonali wicemistrzów

W niedzielę drużyna Red Devils Chojnice pokonała w towarzyskim meczu wicemistrzów Polski Pogoń Szczecin 6:2. Wysoką wygraną Diabły zapewniły sobie w ostatniej minucie meczu.

Zwycięstewm Red Devils zakończyło się spotkanie towarzyskie z Pogonią Szczecin.   |  fot. arch.

Do przerwy gospodarze po trafieniach Kolesnika, Sobańskiego i Ivanova prowadzili aż 3:0. Warto dodać, że Kolesnik zdobył gola z rzutu wolnego, a przy dwóch kolejnych trafieniach asystował Mączkowski.

Od początku drugiej części meczu goście zabrali się do odrabiania strat i po dwóch bramkach Tubackiego zmniejszyli wynik na 3:2. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej minucie, kiedy to najpierw z przedłużonego karnego podwyższył Kolesnik, a po chwili bramkę zdobył ... bramkarz Jacek Burglin.

Wynik ustalił w ostatniej sekundzie Jączkowski po podaniu Ivanova. Drużyna Red Devils zagrała w składzie: Burglin - Sobański, Jączkowski, Ivanov, Kharchenko, Sundeev, Mączkowski, Laskowski, Kolesnik, Kriezel. Trener Oleg Zozulya.