Pogoń Szczecin wygrała z Chojniczanką

Piłkarze Pogoni Szczecin wykorzystując przerwę w rozgrywkach ekstraklasy rozegrali w czwartek (6.09.) sparingowy mecz. Rywalem Portowców była pierwszoligowa Chojniczanka.

Dziś Chojniczanka przegrała w meczu sparingowym z Pogoń Szczecin 0:2.   |  fot. ilustracyjne

Premierowe trafienie w barwach Pogoni zaliczył Michał Żyro, który otworzył wynik spotkania w 9. minucie. Na 2:0 trafił Sebastian Rudol z karnego.

Pogoń Szczecin - Chojniczanka 2:0 (1:0)

Chojniczanka: Janukiewicz (46 Wnuk) - Kobryń (60 Podgórski), Boczek, Wołąkiewicz (46 Pietruszka), Sylwestrzak - Przybecki, i (46 Danielewicz), Zawistowski (46 Trochim), Foszmańczyk (46 Drozdowicz), Pyłypczuk (60 Gardzielewicz) - Grzelczak

Bramki: 1:0 - Michał Żyro 9’, 2:0 - Sebastian Rudol 88’ (karny)

Trener Przemysław Cecherz sprawdził w sparingu Piotra Grzelczaka, który dołączył do Chojniczanki po sezonie spędzonym w greckim AO Platania Chanion. W 14. minucie Grzelczak mógł odpowiedzieć golem na trafienie Pogoni, jednak piłkę po jego uderzeniu zatrzymał bramkarz Pogoni.

Zobacz skrót meczu opublikowany przez PogonSzczecinSA

1. 7 września 2018  20:22   WYWIAD   PAWEL

1
    0
  2. 7 września 2018  19:47   Pogoń Szczecin wygrała z Chojniczanką   DAREK

PO TYM CO BYLO WIDAC W SZCZECINIE SZTAB TRENERSKI DOBRY BYLBY NA WYSTAWE MANEKINOW

3
    0
  3. 7 września 2018  17:37   sparing   PIOTR

http://radioszczecin.pl/1,376856,pogon-wygrala-sparing-z-chojniczanka-w-ataku-now Tu sa zdiecia tez z meczu i jest pokazane -trener CECHERZ do trenera POGONI SZCZECIN to marionetka-manekin /dno TRENER POGONI --to chociaz na swoich zawodnikow wrzeszczal na duchu ich podnosil GDZIE TRENER CHOJNICZANKI--stal jak manekin caly mecz zreszta jak caly sztab patrzac na boisko -jakby nie wiedzial co sie dzieje --wogle nie podnosil na duchu chlopakow krzycac na nich . Z tego co widzialem przechodzac obok stadionu chojniczanki przed ich wyjazdem do SZCZECINA - nie ktorzy ludzie co przechodzili mowili im po co jedziecie -szkoda drogi

2
    1
  4. 6 września 2018  23:08   PORAZKA   LECHU

ONI NA KASE LECA I ILE DOSTANA ZA WYSCIE NA BOISKO A NIE PATRZA NA GRE W PILKE -KIEDYS BYLY GORSZE CZASY I GRALI W PILKE ZA GROSZE I GRALI O WIELE LEPIEJ NIZ DZIS

9
    3
  5. 6 września 2018  21:18   PARAZKA Z POGONIA SZCZECIN   WLODEK

NAWET PORAZKA 2;0 W MECZU SPARINGOWYM W SZCZECINIE Z 15 DRUZYNA W TABELI EKSTRAKLASY . CHOJNICZANKA GRAJACA PODSTAWOWYMI ZAWODNIKAMI STRACILA ZNOWU BRAMKE W PIERWSZYCH 10 MIN. MECZU I ONI CHCA GRAC W EKSTRAKLASIE?-- JAK PREZESOSTWO KLUBU OBIECUJE KIBICOM. CHYBA NIE Z TYM SZTABEM TRENERSKIM --BO TO JEST TYLKO MYDLENIE OCZOW CHOJNICZANOM