Podwójne zwycięstwo Oskara Pawlaka na zakończenie sezonu

Końcówka sezonu tenisowego była niezwykle intensywna dla zawodników Chojnickiego Towarzystwa Tenisowego. Oskar Pawlak i Maksymilian Nowak reprezentowali Szkołę Podstawową nr 3 w Chojnicach podczas Międzyszkolnych Zawodów Tenisa w Szczecinku.

Oskar Pawlak i Maksymilian Nowak z powodzeniem reprezentowali Szkołę Podstawową nr 3 podczas Międzyszkolnych Zawodów Tenisa w Szczecinku.   |  fot. (nad.)

Gdzie rywalizowali z uczniami z innych szkół z województw: zachodnio - pomorskiego, kujawsko - pomorskiego i pomorskiego. Wśród uczniów do lat 10 najlepszy okazał się dziewięcioletni Oskar Pawlak. Bardzo dobrze zaprezentował się również drugi z uczniów SP3, dziewięcioletni Maksymilian Nowak, który wywalczył 5 miejsce.

Również ostatni turniej tegorocznego sezonu otwartego, który odbył się w sobotę 23 września w Gdańsku, należy zaliczyć do bardzo udanych. Oskar pewnie pokonał wszystkich przeciwników i zakończył sezon zwycięstwem w kolejnym turnieju, Maksymilian uplasował się na miejscach 5-7. - Teraz przed chłopcami krótki odpoczynek, a potem powrót do treningów i dalszy rozwój sportowy - mówi trener tenisistów Daniel Pawlak.

(red). Fot. nadesłane

Zapisz

  1. 26 września 2017  22:25   Mam nadzieję, że rosną nam ...   fan tenisa

    Mam nadzieję, że rosną nam polscy Federer i Djokovic! ;))

    2
    0
    Odpowiedz