Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Chojnicach, miało miejsce podsumowanie i wręczenie nagród w miejsko - gminnych konkursach: czytelniczym i ortograficznym.

Mistrzowie czytelnictwa oraz ortografii zostali nagrodzeni statuetkami i medalami.   |  fot. nad.

W tym roku nastąpiły zmiany w regulaminach konkursów, ponieważ zostały one przeprowadzone w dwóch kategoriach wiekowych:  IV – VI oraz VII – VIII. Organizatorzy (nauczycielki języka polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 3) serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział  w konkursach, życzą także dalszych sukcesów w rozwijaniu polonistycznych pasji.

Laureaci XI Miejsko – Gminnego Konkursu Ortograficznego:

kategoria klas IV – VI:

1 miejsce: Piotr Miłkowski Szkoła Podstawowa nr 7

2 miejsce: Wiktoria Kroplewska Szkoła Podstawowa nr 3, Anna Piesik Szkoła Podstawowa nr 3

3 miejsce: Lena Misztal Szkoła Podstawowa nr 5

Wyróżnienia:

Maja Pacura Szkoła Podstawowa nr 7

Maja Lenz Szkoła Podstawowa nr 7

Maja Bluma Katolicka Szkoła Podstawowa

Zofia Kosobucka Katolicka Szkoła Podstawowa

Helena Kornowska Szkoła Podstawowa nr 3

kategoria klas VII – VIII:

1 miejsce: Agata Wodowska Szkoła Podstawowa nr 7, Zuzanna Drozd Szkoła Podstawowa nr 1

2 miejsce: Zuzanna Dróbka Szkoła Podstawowa nr 5

3 miejsce: Kinga Kitowska Szkoła Podstawowa nr 7 

Wyróżnienia:

Zofia Grabowska Szkoła Podstawowa nr 1

Martyna Kurlandt Szkoła Podstawowa nr 3

Julia Dziedzic  Szkoła Podstawowa w Silnie 

Karolina Cieplińska Szkoła Podstawowa nr 7

Laureaci X Miejsko – Gminnego Konkursu Czytelniczego „Książki uczą i bawią”:

kategoria klas IV – VI :

1 miejsce: Jessica Kufel Szkoła Podstawowa w Silnie

2 miejsce: Emilia Grabowska Szkoła Podstawowa nr 7, Emilian Gibowski Szkoła Podstawowa nr 3

3 miejsce: Maciej Zabłotny Szkoła Podstawowa nr 7, Haneen Elsherbini Szkoła Podstawowa nr 3

kategoria klas VII – VIII:

1 miejsce: Magda Pupka Lipińska Szkoła Podstawowa w Ogorzelinach

2 miejsce: Piotr Miłaszewski Szkoła Podstawowa w  Silnie, Magdalena Muchowska Szkoła Podstawowa w  Silnie

3 miejsce: Martyna Mleczek Szkoła Podstawowa nr 3

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursowych zmagań!

(nad.)

Zapisz