Podium dla Ósemki

Zawodnicy UKS Ósemka/BB Auto/New House Chojnice z powodzeniem wystartowali w jubileuszowym 25. turnieju tenisa stołowego o puchar burmistrza miasta i gminy Czersk oraz w 5 Grand Prix o puchar burmistrza Kościerzyny.

Zawodnicy Ósemki zajęli całe podium w kategorii open w Czersku. Od lewej Maciej Pawlak, Arkadiusz Domachowski i Jarosław Mikołajewski.   |  fot. nad.

W Czersku w kategorii open pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Domachowski, drugi był Maciej Pawlak, a trzeci Jarosław Mikołajewski. W kategorii chłopcy klasy VI i młodsi Cezary Drejer zajął drugie miejsce.

Również w Kościerzynie wystartowali zawodnicy klubu UKS Ósemka/BB Auto/New House Chojnice oraz zawodnicy niezrzeszeni w Ósemce.

W kat. chłopcy klas VI i młodsi Cezary Drejer zajął 1 miejsce. W kat. seniorzy do lat 40 Maciej Pawlak zajął czwarte miejsce, Wojciech Glaner, Michał Drejer zajęli miejsca 7-8, Marek Stasiak uplasował się w przedziale 9-12, a Dominik Frąckowiak w przedziale 13-16.

W kat. seniorzy powyżej lat 40 Sławomir Januszewski zajął 2 miejsce, Jarosław Mikołajewski zajął 3 miejsce.