Po ostatnim remisie przyszedł czas na porażkę

Najczęściej remisująca w lidze Chojniczanka zagrała w sobotę na stadionie Podbeskidzia Bielsko - Biała. Pikanterii spotkaniu dodał fakt, iż trenerem gospodarzy jest Krzysztof Brede, który w poprzednim sezonie pracował z gośćmi.

Honorowgo gola dla Chojniczanki zdobył w 73 minucie Krzysztof Danielewicz.   |  fot. ilustracyjne

Chojniczanka jeszcze nigdy nie przegrała z zespołem z Bielska - Białej. Dwukrotnie zwyciężała, również dwukrotnie padł w tych meczach remis. Gospodarze spotkania wcześniej nie ukrywali, iż w dzisiejszym pojedynku zagrają o zwycięstwo, bo dotychczas im się to nie udało.

PODBESKIDZIE - CHOJNICZANKA 2:1 (1:0)

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Michalski (46. Drozdowicz), Sylwestrzak, Pietruszka, Wołąkiewicz, Paprzycki, Foszmańczyk (66. Trochim), Danielewicz, Przybecki (46. Piotrowski), Grzelczak.

Bramki: 1:0 - Płacheta (14.), 2:0. Oleksy (48.), 2:1. Danielewicz (73.)

Żółte kartki: Gandara, Kostorz (Podbeskidzie), Grzelczak (Chojniczanka).

Do przerwy Podbeskidzie prowadziło 1:0 po golu zdobytym w 14 minucie. Ich ofensywna gra siała sporo zamieszania pod bramką Chojniczanki. Częściej decydowała szybkość, a ta była po stronie gospodarzy. Pod wpływem wysokiego pressingu bielszczan, zawodnicy Chojniczanki często gubili się w swoich poczynaniach, dzięki czemu w tej części meczu korzystniej wypadło Podbeskidzie.

W pierwszych minutach drugiej połowy Chojniczanka zaczęła stwarzać coraz większe zagrożenie, jednak skuteczna gra w obronie rywala skutecznie je niwelowała. Kontratak Podbeskidzia w 48 minucie doprowadził do podwyższenia wyniku na 2:0. W 73 minucie doskonałej okazji do zdobycia gola nie zmarnował Danielewicz, który zmienił wynik na 2:1. Chojniczanka zaatakowała, bo poczuła, że remis, który wydawał się nieosiągalny, stał się możliwy.

Bliski ostudzenia zapału piłkarzy z Chojnic był zawodnik miejscowych, który oddał strzał z ok. 20 metrów, ale piłka zamiast wpaść do bramki odbiła się od słupka i wyszła w boisko. Zespół gości do samego końca dążył do wyrównania, ale trzy punkty zostały w Bielsku - Białej.

Maciej Bartoszek (Chojniczanka): - Ciężko skomentować to spotkanie, bo mieliśmy tutaj dużo pretensji w tym meczu do wielu czynników, można by to powiedzieć tak, że graliśmy w piłkę i strzeliliśmy sobie bramki, tak naprawdę bramki straciliśmy po naszych błędach przy wyprowadzaniu piłki. Pierwsza bramka kontra. Następnie wychodząc na drugą połowę tracimy szybką bramkę i ciężko było potem coś zrobić.

- W momencie, kiedy zaczynaliśmy już łapać wiatr w żagle to byliśmy wyprowadzani z niego przez różne czynniki. W drugiej połowie tak naprawdę mieliśmy 20 minut efektywnej gry, co nie pozwoliło nam doprowadzić do wyniku, do którego dążyliśmy. Przede wszystkim musimy mieć do siebie pretensje, że straciliśmy w taki sposób dwie bramki i nie możemy szukać winy gdzieś indziej, ale na pewno po takim meczu pozostaje spory niedosyt i rozgoryczenie. (tspodbeskidzie.pl)

Następne spotkanie Chojniczanka rozegra w niedzielę 28 października o godz. 17:00 z ŁKS Łódź.

(red.), tabela gol24.pl

1. 25 października 2018  10:31   PORAZKA (2)   jurek

prezes KLAUZO jest madry jak jest sam tylko na portalach spolecznosciowych i w pustej sali gdzie odbywa sie konferencja prasowa -gdzie kibicow nie ma. Bo porozmawiac z kibicami sam nie wyjdzie musi miec ochrone jak po jednym z ostatnich meczy w chojnicach . Bo boi sie zeby w***** dostal od kibicow -niech takiego bohatera KLAUZO nie zgrywa bo kibice jakby chcieli to i tak by go dopadli -bo sa miejsca gdzie z ochrona sie nie chodzi

1
    2
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 27 października 2018  01:21   do kibic   jurek

Debilem to moze jestes sam -bo ja nim nie jestem -- bo nie mam skonczone szkoly specjalnej -moze ty ja masz .bo ja szkonczylem szkole wyzsza -a dwa startujesz do mnie jakbys wiedzial kim jestem a moze uprawiam boks skad mozesz wiedziec kim jestem -najpierw sie przekonaj wtedy podskakuj -bohatera moze ty w polsce zgrywasz. Jakbys chcial wiedziec na stadion chodze -za kazdym razem jak jestem przyjechany do polski z niemiec i widze co sie dzieje -nikt oczy mi nie zamydli . W niemczech tez czytam o polskich klubach i inni ludzie tez czytaja - jak i ogladaja programy sportowe polsatu i inne sportowe A jak ktos cos kibicom obiecuje to niech ten plan realizuje -a nie dziadkow przed emerytura do chojnic sprowadza -wszedzie jest o tym glosno -nawet na polsacie sport w MAGAZYNIE 1 LIGA - a kibicem nie musi sie zaslaniac / bo dosyc cwiczy

1
      0
    • 26 października 2018  11:04   masz łeb zryty   kibic

Jurek mam nadzieje że taki debil na mecze nie chodzi..a jak tak to ujawnij się przed meczem to dam ci po pysku.. A od Jarka się odwal..

1
      1
  2. 22 października 2018  23:18   Anonim wypisuje prawdę... bo ... (2)   anonim

Anonim wypisuje prawdę... bo nasi zawodnicy to 33-34 lata.. kto ich zatrudniał?? sami sobie odpowiedzcie.. a panowie siły nie mają w 60 minucie meczu..

4
    1
    • 22 października 2018  23:50   Klauzo jest wielki..On ...   Anonim anonimów

Klauzo jest wielki..On stworzył obecną Chojniczanke i szacun dla niego.. Problem w tym że wierzy w Dyrektora który niszczy ten klub swoimi transferami dziadków.. Młodych nie widzi.. Recy też nie widział..dlatego won z Chojnic dla niego..

2
      0
    • 22 października 2018  23:36   To ci już raz mówiłem ...   Piotr

To ci już raz mówiłem pretensje do wielkiego wiceprezesa KLAUZO I dyrektora CHRZANOWSKIEGO Jak kibicom obiecują przed sezonem walke o ekstraklasę i że niby do 3razy sztuka jak to KLAUZO mówił to niech zatrudnia utalentowana młodzież która będzie grała A nie ściągać dziadków przed emeryturą

4
      0
  3. 22 października 2018  02:43   Do ANONIMA   Ewa

Ty ANONIM -naprawde chyba jesteś po psychiatryku Bo zastanawiał się nad tym czy wogle wiesz co piszesz w tych komentarzach i czy wogle rozumiesz to . Bo na moje rozumowanie brakuje ci 4 klepki po tym co widzę co wypisujesz na portalach

1
    3
  4. 22 października 2018  02:39   Kolejna Strata punktow   Jurek

Oni byli juz myslami przy głosowaniu na swojego prezesa do rady by mieli jak do tej pory

2
    1
  5. 21 października 2018  13:42   porazka (3)   piotr

Przy takiej grze i formie druzyn pierwszoligowych to jest jeszcze jest do odrobienia duza strata nie jest do wicelidera i lidera -mecze graja do 1 grudnia w tedy przerwa ale trzeba pracowac by zlapac forme i przedewszystkim nowych mlodszych zawodnikow sciagac do klubu Jest jeszcze cala runda wiosenna - tyle ze oni musza grac a nie stac jak pionki -nie wykorzystywac gry w przewadze zawodnika, tracic niepotrzebnie bramki czy punkty

8
    3
    • 21 października 2018  14:09   Śmiech na sali   anonim

Bartoszek Czumy ty widzisz swoje zdjęcie w tym okienku ? Jak ty możesz wzbudzać respekt wśród zawodników jak ty z samego wyglądu jesteś podobny do chłopa w gumofilcach a i jak słyszałem z warsztatem pracy to u ciebie lichutko Zajmij się tym wysypiskiem śmieci czy hodowla ***** bo do tego jak najbardziej pasujesz choćby wyglądem To wysypisko cir wypromowało Wiec wróć tam i powoli zacznij spłacać swoje długi I jeszcze jedno Podobno żaden trener z innych klubie nie chce z tobą rozmawiać a nawet podać ręki Czy domyślasz się dlaczego ? Chyba w środowisku jesteś spalony za swoje obrzydliwe kopanie dołków pod innymi prawda ? Jaki wygląd takie zachowanie

4
      3
    • 21 października 2018  14:03   Realista   anonim

Lecz się !! Chłopie od 10 miejsca w dol Tam patrz a nie wiem czy nie niżej przy tym tępym bartoszku za sterem

0
      4
    • 21 października 2018  13:46   a skąd nagle maja wziąć ...   zulus

a skąd nagle maja wziąć siły żeby biegać dwa razy więcej i szybciej? Od tego jest okres przygotowawczy.

4
      2
  6. 21 października 2018  08:47   Masakra (2)   kibic2/B

Kolejny raz błysnęli nasi emeryci swoim doświadczeniem i wolą walki .Ta runda jest już stracona .Powoli lecimy w dół.Trenera mamy dobrego,więc teraz czas na budowę zespołu od podstaw,by na wiosnę zacząć grać na poziomie 1 ligi .Czas odmłodzić drużynę o 100 lat.Wszystkim napastnikom jak najszybciej podziękować za "grę",bo ich praca polega na robienie wiatru na boisku i branie kasy z klubu.

• 21 października 2018  14:01   Polak   anonim

Trenera mamy dobrego ? A zespół zły ? Za cecherza podobno zespół był super a trener dobry Trenera to my nie mamy baranie jeden !!! bsrtoszek robił wszystko żeby die tu zatrudnić bo tonie w długach I ty między innymi pisałeś te głupie komentarze na cecherza bo cię łysy grubas do tego namawiał Cel osiągnąłeś bo wielu jest takich głupich jak ty Także przestań te swoje durne laurki o bartoszku pisać bo jesteś żałosny Wiesz dkaczego go dmuchnęłi z korony i niecieczy ? To spytaj zawodników bo fama szybko idzie Był pośmiewiskiem w szatni ze względu na to ze jest po prostu zielony jeśli chodzi o warsztat a zarazem obiektem dowcipów ze względu na wiele innych aspektów Nie wierzysz popytaj !!! A tu przestań wciskać farmazony o tym tłuściochu bo zaczyna być to obrzydliwe

8. 21 października 2018  00:18   strata punktow (2)   edek

Niewiem po co CHRZANOWSKI tam jeszcze siedzi na tym stolku ? chyba od przyglada sie i lapania much i patrzenia ile w portfel wleci kasy - bo nic nie robi -widzi ze do druzyny trzeba mlodych zawodnikow a nie emerytow i dziadkow to stoi i sie przyglada jakby nic nie mial do roboty

26
    0
    • 21 października 2018  13:00   anonim   edek

Przypomni sobie jakie ty miales wpisy i pretensje jak trenerem byl CECHERZ -teraz zmieniasz wszystko na odwrot - zgodze sie z innymi ze masz nie pokolei A jak juz maja byc w druzynie ci emeryci jak kazdy zwie -to niech zaczna wkoncu na swoim wysokim poziomie grac a nie na poziomie -juz nie moge

3
      0
    • 21 października 2018  01:58   Stasiu   anonim

Zaraz zaraz Mistrzu co po każdym meczu zwalniales cecherza Gdzie są teraz twoje mądre wpisy Jak był Cecherz to pisałeś ze z takimi piłkarzami powinnismy grać piękna piłkę i być liderem Jak jest grubas z wysypiska śmieci notabene twój kolega dla którego robiłeś tu od początku ferment to podobna piłkarze są za słabi bo trener jest suoer To ja ci teraz napisze ze twój kumpel z wysypiska śnięci jeszcze 3 mecze i będzie na pozycji 11-15 tej Ale tak to jest jak się jest takim podjadaczem jak ty i ten twój kolega pseudo trener bartoszek Cecherz grał tak by zdobywać punkty natomiast twój kumpel rozumie ze gra jak Barcelona a punkty są mało ważne Kopales dołki od samego początku i co teraz ?

10. 20 października 2018  22:52   Wiara Siła Męstwo to nasze ...   Daniel edrus

Wiara Siła Męstwo to nasze zwycięstwo a trzy punkty zostają w Bielsku!

11
    0
  11. 20 października 2018  22:28   Dyro   anonim

Wywalić wkońcu tego szkodnika Chrzanowskiego !!! Grubas nic nie robi.. Tylko potrafi oldboyów zatrudniać przez telefon i oferuje im nie swoją kase... co roku to samo robi.. szkodnik !! Jarek otwórz oczy wkońcu!!

16
    1
  12. 20 października 2018  21:07   i co dalej. (1)   JAN-46

Sprowadzono w trybie pilnym MACIEJA BEZROBOTNEGO ODNOWICIELA i co dalej z dziadkami.Proponuje utworzyc druzyne oldbojow.Szczegolne podziekowania za skompletowanie gwiazd w zespole CHOJNICZANKI naleza sie PANU CHRZANOWSKIEMU.

13. 20 października 2018  21:00   Wpis na 90 minut   anonim

Dawno niewidziany chyba w Bielsku-Białej popis chamstwa i prostactwa ze strony drużyny i całego sztabu przyjezdnych. Szczekanie przy jakiekolwiek decyzji sędziego (nieudolnego w obie strony), ktoś ze sztabu wbiega po meczu na boisku powyzywać arbitrów. Ogólnie afera, jakby sędzia zabrał im ze trzy karne, a prawda jest taka, że Chojniczanka kija grała przez 80 minut.

18
    2
  14. 20 października 2018  21:00   porazka (1)   DAREK

Ja podzisiejszej porazce pretensji do trenera nie mialbym tylko do wiceprezesa KLAUZO-- Zeby KLAUZO zaczol cos z zespolem i z zawodnikami wkoncu robic. Jak chce cos dla klubu cos zrobic to niech wkoncu zacznie do druzyny sprowadzac mlodych ambitnych zawodnikow . A nie starych zawodnikow przed emerytura ktorzy wytrzymuja 45 min. na boisku czy nawet nie i dotego kontuzje co chwile lapia --TO MA BYC ZESPOL NA CZOLOWKE 1 LIGI CZY DRUZYNE KTORA AWANSUJE EKSTRAKLASY --jak to KLAUZO powiedzial przed sezonem na konferecji I co ma trener zrobic jak nie ma z kim grac - jak 2 lata temu na jesien ladnie mu to wychodzilo a zawodnicy grali i zdobyli mistrza jesieni A dzis nie ma z kim sami emeryci w zespole jak i na rezerwie