Po golu i punkcie

W meczu 15 kolejki Chojniczanka na własnym obiekcie podejmowała Wisłę Płock. Drużyna gości w tabeli ligowej przed niedzielnym meczem znajdowała się wysoko, bo na 3 pozycji, a na wyjazdach również grała bardzo dobrze.

Transmisję ze spotkania przeprowadziła telewizja Orange Sport.   |  fot. screen TV

CHOJNICZANKA - WISŁA PŁOCK 1:1 (1:1)

1

Chojniczanka: Rafał Misztal - Daniel Chyła, Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Przemysław Pietruszka, Paweł Iwanicki, (69 min. Wojciech Lisowski), Przemysław Czerwiński, Krystian Feciuch, Paweł Zawistowski, Rafał Siemaszko, (81 min. Błażej Radler), Marek Gancarczyk. Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Bramki: 0:1 - Krzysztof Janus (26 min.), 1:1 - Rafał Siemaszko (30 min.).

Żółte kartki: Bartłomiej Gielewski, Patryk Stępiński (Wisła), Paweł Iwanicki, Rafał Siemaszko, Piotr Kieruzel (Chojniczanka).

Pierwsze minuty spotkania to gra w środkowej części boiska, zabrakło dokładności z jednej jak i drugiej strony w wykończeniu akcji pod bramką rywala. W 26 min. pierwszy strzał na bramkę Misztala, który po strzale Janusa w samo okienko nie miał szans na obronę.

Goście nie cieszyli się długo prowadzeniem, bo 4 min. później Siemaszko głową skierował piłkę do siatki  doprowadzając do remisu. Od 30 minuty to chojniczanie byli zespołem lepszym i stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak bez powodzenia.

1

Druga połowa to gra, która toczyła się, podobnie jak w pierwszej - w środkowej części boiska. W grze obydwu zespołów zabrało precyzji w wykończeniu akcji, sporo było niedokładnych podań, co przełożyło się na jakość spotkania.

W końcowych minutach na tle przeciwnika korzystniej zaprezentowali się piłkarze Chojniczanki, a na pochwałę zasłużył dobrze dziś dysponowany Siemaszko, jednak nie miało to wpływu na zmianę wyniku meczu, który zakończył się rezultatem remisowym.

Następne spotkanie: Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice, 8 listopada, godz. 15:00.

tabelka

1. 5 listopada 2014  19:13   Kolejarz B klasa szkoda się wypowiadać (1)   CHOJNA

Kolejarz B klasa szkoda się wypowiadać

0
    0
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 6 listopada 2014  10:20   no to się wypowiedział   podatnik

a WYPIERD Kopernica wogóle nie istnieje i co to ma do rzeczy, Kolejarz nie jest od wycierania sobie mordy po każdej krytyce Chojniczanki, ogarnij się człowieku!

0
      0
  2. 3 listopada 2014  14:32   jeden pilkarz z Chojnic w ...   anonim

jeden pilkarz z Chojnic w skladzie nie upowaznia do tego aby ten klub byl z naszego miasta

0
    0
  3. 3 listopada 2014  12:23   chojniczanin   C

czy tych Chojnicach same zawistne cebulaczki mieszkają? Tragedia!!!

0
    0
  4. 3 listopada 2014  00:25   Wisła - Modejka 1:1 Mecz ...   Carmen

Wisła - Modejka 1:1 Mecz cieniutki i bez historii. Czy na tym sektorze to same dzieciaki z przedszkola ? Jaka drużyna tacy oglądacze !

0
  8. 2 listopada 2014  17:13   Anonim cw.. Mks precz ..   As ma was w du..

Anonim cw.. Mks precz ..

0
    0
  9. 2 listopada 2014  15:34   remis (3)   kibic2/B

Mecz walki z obu stron.Zasłużony remis dla obu stron.Dobre połączenie sektora B z C.Palantom i marudom polecam grę w bierki,a od MKS precz z łapami.

0
    0
    • 3 listopada 2014  10:23   wolnego!   podatnik

zapamiętaj misiaczku: dopóki gubernator Chojnic będzie ładował OGROMNE pieniądze publiczne na ten klub to każdy podatnik z tego miasta może sobie pisać co chce o chojniczance. Z chwilą kiedy weźmiesz klub na swoje utrzymanie daj znać - na pewno każdy cofnie łapki.

0
      0
    • 3 listopada 2014  00:28   Jakie połączenie sektora B ...   Carmen

Jakie połączenie sektora B z C ?! Wyglądało to tak jakby dwie grupy przedszkolaków wychowawczyni zabrała na spacer. Żenada a nie kibicowanie. Dobrze,że pokazali to w TV bo przynajmniej ludzie mieli ubaw z tych niby kibiców.

0
      0
    • 2 listopada 2014  18:51   Widzę, że nigdy nie ...   anonim

Widzę, że nigdy nie oglądałeś meczu, bo to można co najwyżej kopaniną nazwać.

11. 2 listopada 2014  14:56   Poziom tragiczny, jak ... (1)   znafca

Poziom tragiczny, jak oglądam ich po meczu Bayern - Borussia to mam wrażenie, że cierpią na reumatyzm czy zapalenie stawów:)To ludzie i to ludzie, ale jaką to robi róźnicę, zaznaczam, że budżet klubowy nie gra w spotkaniu

0
    0
    • 2 listopada 2014  17:17   nie rozumiem jaki jest sens ...   m

nie rozumiem jaki jest sens porównywanie najlepszych drużyn w Europie z naszymi pierwszoligowymi średniakami... To taj jakby zrobić wyścig na ćwierć mili między Tico i Porsche 911 i mówić ze przecież to auto i to auto,a różnica w budżecie nie ma znaczenia.