Po bramce i po punkcie

Chojniczanka na własnym stadionie po nieciekawym widowisku zremisowała 1:1 z Arką Gdynia. Obie drużyny nie zachwyciły, wystarczy dodać, że goście oddali trzy celne strzały, a miejscowi odpowiedzieli tylko jednym, który od razu zapewnił im punkt.

Rafał Grzelak, strzelec bramki dla Chojniczanki w rozmowie z reporterem Orange Sport.   |  fot. M.N.

Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia 1:1 (1:1)

Chojniczanka: Rafał Misztal, Daniel Chyła (75 min. Przemysław Pietruszka), Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Wojciech Lisowski, Marek Gancarczyk, Przemysław Czerwiński, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak (81 min. Rafał Siemaszko), Bartłomiej Niedziela (67 min. Krystian Feciuch), Tomasz Mikołajczak.

Bramki: 0:1 Marcus da Silva 25 min. 1:1 Rafał Grzelak 44 min.

Żółte kartki: Niedziela, Chyła (Chojniczanka), Abbott, Warcholak (Arka)

Czerwona kartka: Warcholak 65 min (za drugą żółtą)

Zawodnicy bardzo nerwowo rozpoczęli mecz. Nie potrafili wymienić kilku podań i grali głównie długimi piłkami. Goście po kilkunastu minutach zaczęli prezentować się coraz lepiej. Chojniczanka natomiast popełniała bardzo często proste błędy.

W 25 min. po akcji Abbota i Da Silvy Arka objęła prowadzenie. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Tomasz Mikołajczak minął obrońcę zagrał wzdłuż pola bramkowego, a tam wykończył akcję golem Rafał Grzelak.

Po przerwie spotkanie się wyrównało. Sporo było fauli z jednej jak i drugiej strony. Na dodatek zawodnicy obydwu drużyn nie potrafili stworzyć żadnej groźnej sytuacji, prowadząc grę wśrodku pola. W 65 minucie drugą żółtą kartką zobaczył Marcin Warcholak. Chojniczanka grając w przewadze zupełnie nie potrafiła wykorzystać tej sytuacji.

Ostatecznie jednak mecz zakończył się remisem i chociaż na boisku wiało nudą, to obie ekipy nadal na wiosnę są niepokonane. Transmisję ze spotkania przeprowadziła TV Orange Sport.

Następny mecz Chojniczanka rozegra 25 kwietnia z Widzewem Łódź. Początek o godz. 14:00.

(red), fot. M.N.

Pozostałe wyniki i aktualna tabela - tutaj

1. 21 kwietnia 2015  14:48   hahahahaha, Widzew ...   anonim

hahahahaha, Widzew najsłabsza drużyna w lidze, co najwyżej może zlać boiskową trawę przy szczaniu

0
    0
  2. 21 kwietnia 2015  12:18   Wierzę,że Widzew zleje wam ...   anonim

Wierzę,że Widzew zleje wam ***** tak,że się wam odechce błaznowania na boisku.

0
    0
  3. 21 kwietnia 2015  12:17   Totalna kompromitacja przed ...   anonim

Totalna kompromitacja przed telewidzami w całej Polsce. Polska zobaczyła jaki marny zespół istnieje w Chojnicach. A miasto łoży na ten klubik grube miliony ! Wstydzić się powinniście!

0
    0
  4. 19 kwietnia 2015  22:16   w pełni zgadzam się z ...   anonim

w pełni zgadzam się z wypowiedzią - anonim, 2015-04-19 15:170- szczególnie spodobał mi się przerzut z 75 minuty "zawodnika" Chojniczanki z prawej na lewą stronę. Wtedy włałsnie ręce opadły całkowicie i postanowiłem przełączyć kanał. Pokazuje to całe oblicze polskiej piłki kopanej. zawodnicy to totalne drewna, bez techniki, pomyślunku, a przede wszystkim serca do gry i walki dla swojego klubu. Liczy sie tylko kasa i odbebnienie kilku miesięcy za pieniądze podatników tego miasta.

0
    0
  5. 19 kwietnia 2015  20:53   Co to za drużynka co z ...   anonim

Co to za drużynka co z przewagą jednego zawodnika nie potrafi wygrać meczu ?! Żenada !!! To co pokazali to woła o pomstę do nieba!

0
    0
  6. 19 kwietnia 2015  18:12   Jak można ograniczać ... (4)   chojniczanin

Jak można ograniczać swobody ludzi chcących zaparkować w niedzielę na pl Emsdeten aby pójść do kościoła.Mecz w niedziele na kolejarza i już.

• 19 kwietnia 2015  20:21   Brak swobody   Zet

Mecz,w niedzielę rozgrywany jest sporadycznie.Natomiast msze odprawiane są często biorąc pod uwagę ilość kościołów.Jakież to swobody masz ograniczane? Oj wygodny jesteś i niedzielnie namaszczony.

0
      0
    • 19 kwietnia 2015  19:31   Spacerek   anonim

Pieszo tez można iść do kościoła , a swoją drogą po co Ty idziesz do kościoła jeśli o takie pierdoły masz pretensje ,chyba że prosisz o wybaczenie że się denerwowałeś na kibiców.Wyluzuj ,bo złość piękności szkodzi.

0
      0
    • 19 kwietnia 2015  18:52   mohery   obywatel

jak można zablokować pół miasta na procesję i drogę krzyżową itp.

0
      0
  7. 19 kwietnia 2015  17:20   xyz   xyz

Bydło pokrzyczalo? Poryczalo? Powyzywalo się? Przy okazji blokując pół centrum? To wspaniale, a teraz lekcje odrabiać bo jutro szkoła

0
    0
  8. 19 kwietnia 2015  16:58   jak mawiał strateg nie liczy ...   ef

jak mawiał strateg nie liczy sie styl a wynik i ten jest dobry, z 8 na 7 miejsce jest dobrze, coz po dobrym meczu ale przegranym?ranga i rywal pozwolił na tyle na ile było mozliwe. zatem nie marudzic i trzymac kciuki za druzynę.

0
    0
  9. 19 kwietnia 2015  16:34   NIE WSZYSKIM PASUJE BYĆ NA ...   anonim

NIE WSZYSKIM PASUJE BYĆ NA STADIONIE W TYM CZASIE!!! A JAK SIE JEST NA STADIONIE TO WTEDY MECZ SIE ROZNI OD TEGO W TV? CO ZA BZDURY DZIECIACZKI PISZECIE?

0
    0
  10. 19 kwietnia 2015  16:20   kibic   kibic

Usiasc w fotelu, ogladnac mecz, a potem ponarzekac. Zenada!

0
    0
  11. 19 kwietnia 2015  15:59   spoko, nie jest ważne że ...   anonim

spoko, nie jest ważne że kopali się po piszczelach czy wybijali pilkę byle gdzie, albo w nią nie trafiali, to sie nie liczy, liczy sie wynik a ten jaki jest kazdy widzi.

0
    0
  12. 19 kwietnia 2015  15:57   Ty kibic jak ty się znasz na ... (1)   anonim

Ty kibic jak ty się znasz na piłce i to co widziales ciebie zachwycilo to nie mamy o czym gadać, nie chodze na mecze, dlatego ogladalem w TV a tam tragedia i kpina

0
    0
    • 19 kwietnia 2015  17:58   Mecz   Kibic

Nie narzekaj ,bo to tylko potrafisz ...zwal ciepłe kapcie i pobiegaj ,ale to już jest za trudne

0
      0
  13. 19 kwietnia 2015  15:44   Mecz.. (2)   Kibic

Usiąść w fotelu z pilotem w reku i narzekać ,bo zal takiemu kupić bilet ..To jest super żenada !!!Mie lubisz nie oglądaj i zamknij dziabare ...

0
    0
    • 19 kwietnia 2015  16:15   nie każdy ciołku matołku ...   anonim

nie każdy ciołku matołku mógł z róźnych przyczyn być na stadionie, to chyba zrozumiałe jest, że oglądał mecz w TV?

14. 19 kwietnia 2015  15:17   Oglądałem to w TV, nuda ...   anonim

Oglądałem to w TV, nuda nuda i jeszcze raz nuda, bezładna kopanina, niecelne podania, proste błędy, ąż żal d…pę ściskał, dwa strzały w meczu??? Dobrze że chociaż jeden celny zakończony bramką, żenująca ta liga, albo dziś te zespoły były myslami gdzie indziej?