Pływacy nie zwalniają tempa

Kolejne sukcesy, kolejne szlify i kontynuacja progresu osiąganych wyników. Regularne treningi przynoszą efekty, a pływanie przestaje być w Chojnicach dyscypliną zapomnianą.

To był udany sportowy weekend dla zawodników KS OSIR Park Wodny Chojnice.   |  fot. nad.

Zmagania pływackie w poszukiwaniu talentów- Rypin 13-04. i bracia Vogt.

Krystian Vogt - III m - ce 25 klasyk i V m - ce 25 dowolny.

Adrian Vogt - II m - ce 50 klasyk i X m- ce 50 dowolny. - Na ich starty zawsze czekamy z niecierpliwością.  Zawsze dają nam dużo satysfakcji.

Liga województwa pomorskiego - Lębork 14-04.

- Na tą edycję Ligi udaliśmy się w bardzo okrojonym składzie.  Choroby i kontuzje dotykają też i naszych zawodników. Ale i tu mamy powody do dumy - mówi Ryszard Starzyński kierownik Sekcji Pływackiej KS OSIR Park Wodny Chojnice. - I tak: Olgierd Rząska zajął III m - ce na 200 klasycznym, i 18 na 100 dowolnym. Filip Filipczak 12 m - ce 200 klasyk i 21 na 100 dowolnym. Jest moc! Oby tak dalej.

R. Starzyński

Zapisz

  1. 15 kwietnia 2019  11:08   Brawo!   mieszkaniec

    W tych młodych mieszkańcach Chojnic jest moc i widać, że im się chce. Ale co z tego, skoro w tym mieście tylko trampkarze się liczą w podziale grantów. Tylko mega dotacje na I ligowy klub a reszta to amatorszczyzna, która i tak Chojnic NIE promuje przecież. Kolejne miliony na ogrzewany stadion, działaczy, zawodników z których bodaj żaden nie jest Chojniczaninem. Oni pójdą grać tam, gdzie im płacą nie ważne pod jakim szyldem. A te chłopaki za własne rodziców pieniądze na zawody jeżdżą i Miasto reprezentują.

    13
    0
    Odpowiedz