Pierwszy transfer Chojniczanki

Chojniczanka poinformuje niebawem o zatrudnieniu pierwszego nowego zawodnika. Będzie nim napastnik Jagielloni ostatnio grający w Koronie Kielce Maciej Górski.

Dziś nowy zawodnik zostanie przedstawiony przez klub.   |  fot. screen korona tv

Maciej Górski ma prawie 28 lat. Ostatni czas spędził w Koronie Kielce, dla której jesienią zdobył dwie bramki w Ekstraklasie oraz jedną w Pucharze Polski. Górski grę w piłkę zaczynał w klubie Mazowsze Miętne. Jak sam przyznaje w wywiadach, jego sportowa kariera była sinusoidą i nie zawsze wszystko szło tak, jak powinno i jak on sam tego chciał.

Był zawodnikiem kilku klubów: Amiki Wronki, Legii Warszawa, Arki Gdynia, Chrobrego Głogów, Sandecji Nowy Sącz i Znicza Pruszków oraz Jagielloni Białystok, skąd został wypożyczony do Korony Kielce. Wypożyczenie to nie zostało przedłużone i Górski znalazł się po negocjacjach w Chojniczance.

Trener Krzysztof Brede zna go dobrze, gdyż był drugim trenerem Jagielloni gdy Górski walczył o pierwszy skład. W Białymstoku nowy napastnik Chojniczanki jednak częściej był rezerwowym, a gole strzelał w trzecioligowych rezerwach.

(olo)

Zapisz