Partnerska koncertowa trasa

W dniach 10 - 13 listopada odbędzie się seria koncertów będących pokłosiem współpracy muzyków rockowych miast partnerskich: Chojnice, Emsdetten (Niemcy) i Hengelo (Holandia).

New World Depression

Zespoły Troops of Doom, New World Depression i All Gods Are Dead zagrają 10 listopada w Bydgoszczy (Estrada), 11 listopada w Gdyni (Rockz), 12 listopada w Chojnicach (Kornel) i 13 listopada w Słupsku (Motor Rock Pub). Koncerty rozpoczynają się o godzinie 18.30. Wstęp kosztuje 6 złotych.
 

Troops of Doom  to zespół z Hengelo w Holandii, który powstał na początku 2008 r. na gruzach kapeli My Endless Fight. Troops of Doom to pięć walecznych indywiduów. Karel i Maico na pierwszej linii sieją zniszczenie za pomocą gitar. Perkusyjną artylerię obsługuje Luke. Za basowe eksplozje odpowiada Roelof. Zadaniem Petera jest natomiast wykrzykiwanie komend dla całego oddziału. Troops of Doom grają muzykę inspirowaną dokonaniami takich kapel jak Shockwave, Six Ft. Ditch, Shattered Realm. To bezkompromisowy, brutalny hardcore.

Więcej o kapeli: zobacz_.jpg

New World Depression pochodzi z Emsdetten w Niemczech, a muzyka którą tworzy głęboko zakorzeniona jest w starej szkole death metalu. Od początku zespół stawiał na ciężką pracę poza mainstreamem – wspólne koncerty z innymi zespołami na undergroundowych scenach Niemiec, Holandii i Polski. Styl kapeli to niczym nie skażony, czysty, brutalny death metal z tekstami opisującymi zgniliznę tego świata. Zespół ma na koncie wydanie dwóch płytek CD ze swoim materiałem.  New World Depression to: Sascha Erdhütter (wokal) , Sascha Mueller (bas), Markus Knuffelbart (perkusja), Andre Delorme (gitara) i  Richard Bellis (gitara).

Więcej o zespole:zobacz_.jpg

All Gods Are Dead to hardcore’owy projekt z Gdańska, który z Chojnicami łączy znana z No Heaven Awaits Us sekcja rytmiczna w składzie Lechu i Koza. Na scenie towarzyszą im znani z Filth of Mankind: Święty i Tomek. Dynamicznej muzyce kapeli (szybki hardcore d-beat w stylu Victims, Tragedy) towarzyszą bezkompromisowe, gniewne teksty.

Więcej o zespole:zobacz_.jpg

Do wyżej wymienionych zespołów na scenie bydgoskiej Estrady dołączą chojniccy metalowcy z Mass Iinsanity. Zespół kończy pracę nad swoim krążkiem „The Hypochrist”i wystąpi w składzie: Mały (wokal), Hary (bas), Viehu (gitara), Hector (perkusja), Rafal (gitara).

Michał Karpiak www.frzchicz.free.ngo.pl

koncerty_listopad_b_sm.jpg

  1. 11 listopada 2010  22:55   teledysk   K

    http://www.youtube.com/watch?v=QAqNxzjySKs

    0
    0