Oszczędzaj energię przed ślubem (reklama)

Zmęczeni przeglądaniem dziesiątek stron internetowych rożnych kamerzystów i setek forów w poszukiwaniu opinii na ich temat? Nikt nie mówił, że znalezienie odpowiedniego kamerzysty ślubnego będzie łatwe.

Filmy weselne pokazują dziś znacznie więcej niż ceremonię ślubną i dialogi gości.   |  fot. nadesłane

Ale po co dokładać sobie roboty i marnować czas, które w okresie przedślubnych przygotowań jest bardzo cenny. Ułatwmy sobie życie i skorzystajmy z internetowego katalogu kamerzystów.  Co nam to daje? Ogromną oszczędność czasu i energii. Możliwość szybkiego i łatwego porównania cen i ofert wielu osób oraz obejrzenia ich reklamowych filmików.

Przykładowo, kiedy wpiszemy w wyszukiwarkę zamieszczoną na stronie www.kamerzysta.pl Chojnice „wyskoczy” nam 8 pozycji. Tak wyselekcjonowanych kamerzystów możemy następnie poukładać rosnąca lub malejąca ze względu na to jak wysoko się cenią. Zobaczymy wtedy, że najniższa cena, to 1500 zł, a najwyższa 2300.

Nasze zadanie, to sprawdzić jak podane kwoty przekładają się na jakość. Bo oczywiście portal daje nam możliwość obejrzenia filmików każdego kamerzysty. Co więcej, na profilu każdego z nich znajdziemy zakładkę „komentarze”, gdzie pary, które wcześniej skorzystały z usług danej osoby zamieszczają swoje opinie.

Serwis www.kamerzysta.pl jest o tyle pomocny, że oprócz wspomnianej bazy kamerzystów oferuje także ciekawe artykuły w tematyce wideofilmowania, cenne rady, a czasem organizuje konkursy! Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy coraz bardziej popularne są krótkie klipy z podkładem muzycznym, filmowe podziękowania dla rodziców czy prezentacje dla gości, ważna jest świadoma decyzja. Nie chcecie przecież podarować najbliższym czegoś, co stworzono bez gustu. A tym bardziej nie macie zapewne ochoty, by po ślubie martwić się reklamacjami.

Patrycja Górecka