Osiedlowe pożegnanie lata …

31 sierpnia w godzinach 13:00-18:00 odbyła się Impreza Osiedlowa organizowana przez Zarząd Osiedla Kolejarz Prochowa i Urząd Miejski w Chojnicach. Impreza odbywała się na boisku Orlik na Osiedlu Kolejarz przy ulicy Jedności 1A.

Festyn był miłym akcentem na zakończenie lata dla mieszkańców osiedla, gdzie organizatorzy przygotowali szereg atrakcji.   |  fot. nad.

Bezpłatne Atrakcje dla wszystkich na wydarzeniu to m.in. :

dmuchana zjeżdżalnia i plac zabaw

dmuchane kule do skoków

popcorn i wata cukrowa

podnośnik hydrauliczny na 30 m w górę

liczne animacje i konkursy organizowane przez panią animatorkę

Przewodniczący Zarządu Osiedla Kolejarz Prochowa (na zdjęciu) Michał Gruchała: „Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za tak liczny udział w wydarzeniu. Wstępnie szacujemy liczbę uczestników na ponad tysiąc. Bardzo się cieszę z pięknej pogody i z tego, że państwo z dziećmi przyszli na naszą impreza. Zapewniam że za rok w tym samym miejscu odbędzie się podobne wydarzenie z jeszcze większa ilością atrakcji. Jeszcze raz serdecznie dziękuje za udział i możliwość spotkania i porozmawiania z państwem

M. Gruchała

 1. 2 września 2019  23:39   Super   anonim

  Fajna inicjatywa bylo extra dzieci zadowolone !!! Kiełbasa pycha :)

  6
  6
 2. 2 września 2019  17:53   DO KLIENTA, pomyśl ile ...   anonim

  DO KLIENTA, pomyśl ile szamba by się wylało, ludzie by sobie jazdę z tego zrobili, bardzo dobrze, że nie można dodawac tam komentarzy, chciałbyś, gdyby to dotyczyło kogoś z twojej rodziny? Pewnie nie, to teraz juz wiesz

  4
  4
 3. 2 września 2019  17:16   O co chodzi?   Klient_Biedronki

  Czemu zablokowana jest możliwość pisania komentarzy pod artykułem dot. narodzin pod Biedronką w Czersku?

  3
  5
 4. 2 września 2019  13:49   Zbiórka na Towarzystwo Przyjaciól Hospicjum na imprezie osiedlowej   Michał Gruchała

  Jeszcze raz wszystkim dziękuje za obecność i szczodre serce dla Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach. Właśnie jesteśmy po komisyjnym przeliczeniu zbiórki. Zebraliśmy dzięki wam 527 złotych i 59 groszy. Jeszcze raz dziękuje nigdy nie wiadomo kiedy my będziemy potrzebować pomocy hospicjum.

  16
  3