Ósemka zaprasza na turniej tenisa

Uczniowski Klub Sportowy „Ósemka” Chojnice i Szkoła Podstawowa nr 8 zapraszają 20 października na XIX Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o Grand Prix Ziemi Chojnickiej.

Do wzięcia udziału w Regionalnym Turnieju Tenisa Stołowego zachęcają organizatorzy.   |  fot. ilustracyjne

Początek turnieju o godz. 9.00, a pół godziny później rozpoczęcie gier w kategoriach szkół podstawowych i średnich oraz kobiet i mężczyzn. We wszystkich kategoriach udział mogą brać amatorzy i zawodnicy licencjonowani zgodnie z kategorią wieku i płci. Kategorie: szkoły podstawowe klasy I-IV – odrębnie dziewczęta i chłopcy, szkoły podstawowe klasy V-VIII – odrębnie dziewczęta i chłopcy, szkoły średnie – chłopcy, kobiety, mężczyźni do 40 lat, mężczyźni powyżej 40 lat.

Udział młodzieży szkolnej w turnieju jest nieodpłatny, wpisowe dla pozostałych uczestników (kobiety, mężczyźni do 40 lat i mężczyźni powyżej 40 lat) wynosi 15 zł. System rozgrywek: do dwóch przegranych meczów, każdy mecz do 3 wygranych setów, każdy set do 11 punktów. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych zawodników (np. do dwóch wygranych setów).

W kategoriach młodzieży szkolnej organizatorzy przewidują medale złote, srebrne i brązowe odpowiednio za zajęcie I, II i III miejsca, jak również dyplomy okolicznościowe za miejsca I – V.

W kategoriach seniorskich: kobiet, mężczyzn do lat 40 oraz powyżej 40 lat organizator przewiduje: puchary dla zwycięzców, medal srebrny za miejsce II, brązowy za III oraz nagrody rzeczowe (sprzęt sportowy lub AGD), a także dyplomy okolicznościowe za miejsca I-III.
Informacje: Michał Brieger - sędzia główny zawodów, tel. 886384516.

Regulamin - tutaj

(olo)