Ósemka rządziła w Kościerzynie

Tenisiści z Chojnic z powodzeniem wzięli udział w IV Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar burmistrza Kościerzyny.

Zawodnicy z Chojnic zdominowali turniej Grand Prix w Kościerzynie.   |  fot. nad.

Chojnicki klub UKS Ósemka New House/BB Auto reprezentowali: Maksymilian Żychliński, Wojciech Glaner, Krzysztof Pieragowski, Sławomir Wilczek, Łukasz Łysak . W zawodach uczestniczył również zawodnik chojniczanin Sławomir Januszewski.

W kategorii mężczyźni pow. 40 lat wygrał Sławomir Januszewski, Krzysztof Pieragowski zajął  4. miejsce, Sławomir Wilczek uplasował się na pozycji 7-8.

W kategorii amator pierwsze miejsce zajął Krzysztof Pieragowski, drugi był Sławomir Wilczek.

W kategorii mężczyźni do lat 40 wygrał Maksymilian Żychliński, trzeci był Łukasz Łysak, a Wojciech Glaner uplasował się na pozycji 7-8.

W kategorii do 15 lat pierwszy był Maksymilian Żychliński, a czwarty Wojciech Glaner.