Oficjalne wprowadzenie komendantów

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył dwa rozkazy personalne na stanowiska kierownicze – mł.insp. Tomasz Hinz objął stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku, a mł.insp. Wojciech Jakubowski został Komendantem Powiatowym w Chojnicach.

Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku życzył obu nowym komendantom – słupskiej i chojnickiej jednostki - dużo sukcesów na nowym stanowisku.   |  fot. KPP

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum. Dlatego też rozkazy powołania na stanowiska kierownicze w garnizonie pomorskim wręczone zostały w małym gronie.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu, Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Gdańsku przez Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku. Po odczytaniu decyzji personalnych wręczono rozkazy o powołaniu na stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku oraz Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach.

Przed awansem mł.insp. Tomasz Hinz piastował stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach, natomiast mł.insp. Wojciech Jakubowski był Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku.

KPP

 1. 20 maja 2020  01:36   Ale oni sę prezentują,bez ...   anonim

  Ale oni sę prezentują,bez komentarza...

  9
  1
 2. 19 maja 2020  20:49   pis to jednak stan umysłu ...   bubu

  pis to jednak stan umysłu nic dodać nic ująć, ponadto trollstwa pisiego działającego automatycznie i za psie pieniądze po dostatkiem

  10
  1
 3. 19 maja 2020  14:16   Gdy nam PiS da rozkaz to ... (2)   anonim

  Gdy nam PiS da rozkaz to będziemy was prać, jak w Warszawie bez oglądania się na Konstytucję.

  23
  5
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 19 maja 2020  23:05   Gch do max   Kosa

   Jednym słowem jesteś *****nie... krótko mówiąc nic dodać ➕

   6
   0
  • 19 maja 2020  17:19   Bez trybu   max

   Zacznij od prania swojego mózgu, jeśli go znajdziesz..

   2
   14
 4. 19 maja 2020  12:12   Co to za mundur? (2)   Pies

  Tych pożal się Boże "rządzących" Polską już chyba całkiem powaliło na łby. Znowu mundury nowego wzoru, tym razem nawiązujące do przedwojennej policji nazwanej przez Polaków "Policja Granatowa". Jeżeli ci "granatowi" są jakimś wzorcem to ręce opadają.

  22
  7
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 19 maja 2020  13:45   Tylko nie ciołku ty   Pies

   Bezmózgi pachołku ortodoksyjnych, nawiedzonych PIS-owców. Tak dla mnie MO jest OK, służyłem w milicji obywatelskiej 12 lat, i nie żałuję.

   12
   1
  • 19 maja 2020  13:27   Twoim wzorem jest MO, ciołku.   iub

   Twoim wzorem jest MO, ciołku.

   2
   14